1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'BENİM MESARYAM'YA SON BAŞ VURU 24 AĞUSTOS
BENİM MESARYAMYA SON BAŞ VURU 24 AĞUSTOS

'BENİM MESARYAM'YA SON BAŞ VURU 24 AĞUSTOS

Geçitkale Belediyesi’nin “Benim Mesaryam” adıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasına son başvuru tarihi 24 Ağustos olarak açıklandı.

A+A-

 

Geçitkale Belediyesi’nin “Benim Mesaryam” adıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasına son başvuru tarihi 24 Ağustos olarak açıklandı.

Belediye’den yapılan açıklamaya göre, yarışma, fotoğrafın belgesel yaratma gücünü kullanarak, Mesarya’nın doğal, tarihi, kültürel güzelliklerinin tanıtma ve fotoğraf sanatına katkıda bulunma amacıyla düzenleniyor.

Mesarya bölgesine ait, tarihi, kültürel güzellikler; bölge insanı ve insana dair her şey yarışmanın konusunu kapsamında bulunuyor.

Katılımcılar, yarışmaya en fazla 3 eserle katılabilecek. Eserler, Geçitkale Belediyesi’ne, en küçük 30 x 40 cm boyutunda, fotoğraf kâğıdına basılmış olarak teslim edecek.

Yarışmada dereceye giren fotoğraflarla birlikte tüm eserler 31 Ağustos – 02 Eylül tarihleri arasında Geçitkale Hellim Festivali’nde sergilenecek.

“Benim Mesaryam” fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgi, katılım formu ve şartname Geçitkale Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nden veya www.gecitkale.org internet sitesinin Fotoğraf Yarışması bölümünden elde edilebilecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 568 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler