1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'BENİM KIBRISIM' İÇİN İLK DEĞERLENDİRME YAPILDI
BENİM KIBRISIM İÇİN İLK DEĞERLENDİRME YAPILDI

'BENİM KIBRISIM' İÇİN İLK DEĞERLENDİRME YAPILDI

Telsim ve Foder işbirliğiyle düzenlenen “Benim Kıbrısım” Fotoğraf Yarışması ön jürisi, 93 sanatçının yarışmaya gönderdiği 603 fotoğrafın ilk değerlendirmesini yaptı

A+A-

 

 

Telsim ve Foder işbirliğiyle düzenlenen “Benim Kıbrısım” Fotoğraf Yarışması ön jürisi, 93 sanatçının yarışmaya gönderdiği 603 fotoğrafın ilk değerlendirmesini yaptı.

Telsim’den yapılan açıklamaya göre, Kadir Kaba, Hikmet Uluçam, Mehmet Ali Serak ve Fevzi Tanpınar’dan oluşan ön jüri, Telsim Genel Müdürlük binasında toplandı.

Açıklamaya göre, kesin ve son değerlendirme 19 eylül tarihinde toplanacak büyük jüri tarafından belirlenecek. Dereceye giren eserler yanı gün düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak.

 

SERGİ 20 EYLÜL’DE...

Yarışmada dereceye girenlerle sergilenecek eserlerin yer alacağa sergi, 20 Eylül tarihinde Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’de Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu tarafından açılacak. Dereceye girenlere ödülleri aynı gün Cumhurbaşkanı Eroğlu tarafından açılışta verilecek.

Yarışmada birinciye Nikon D3100; ikinciye Canon EOS 1100D fotoğraf makinesi; üçüncüye Iphone 4S cep telefonu hediye edilecek. Jüri üyeleri ayrıca derecelendirme yapılmaksızın üç esere de “Başarı Ödülü” verecek. “Başarı ödülü” 1 Yıllık 3GB/ay data yüklü Vodafone Modem olurken, yarışmada ayrıca bir eser de “Telsim Özel Ödülü’ne” layık görülecek ve Vodafone Smart Tab 10 ile ödüllendirilecek. “Benim Kıbrıs’ım” sergisi 20-28 Eylül arası ziyarete açık olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 573 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler