1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BELEDİYEDE YİNE NİSAP YOK
BELEDİYEDE YİNE NİSAP YOK

BELEDİYEDE YİNE NİSAP YOK

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları, CTP-BG’li 3 Belediye Meclis üyesini meclisten atmak gündemli yaptığı toplantı gerçekleşemedi. Bulutoğluları, dün saat 11.00’da belediye meclis üyeleri olan Gülseren Şaşkara, Önol Aktolga ve

A+A-

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları, CTP-BG’li 3 Belediye Meclis üyesini meclisten atmak gündemli yaptığı toplantı gerçekleşemedi. Bulutoğluları, dün saat 11.00’da belediye meclis üyeleri olan Gülseren Şaşkara, Önol Aktolga ve Ahmet Bağzıbağlı’nın belediye meclisinden çıkarılması nedeniyle çağrı yaptığı toplantı nisap yetersizliğinden yapılmadı.

Toplantıya katılmak için LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları ve bazı UBP’li Meclis üyeleri bir araya geldi. CTP-BG’li Meclis üyesi Ahmet Bağzıbalı da toplantı salonuna gelenler arasındaydı.

Yaklaşık 1 saatlik beklentinin ardından sağlanamayan nisap nedeniyle, toplantı iptal edildi. Cemal Bulutoğluları ve diğer meclis üyeleri durum değerlendirilmesi yapmak üzere başka bir odada gün boyu toplantı yaptı.  

Bu haber toplam 1076 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler