1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Beklentileri karşılayacağız”
“Beklentileri karşılayacağız”

“Beklentileri karşılayacağız”

Kırmızı-siyahlıların Girne Pia Bella Hotel’de olumsuz hava şartları altında 5-10 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştiren kampa 20 futbolcu katıldı. Gençler Birliği 6 günlük kampta Türk Ocağı ve Düzkaya ile de 2 hazırlık maçı oynadı

A+A-

 

K-PET Süper Lig’de ilk devreyi iyi bir yerde tamamlayan Gençler Birliği ikinci dönem hazırlık kamp çalışmalarını tamamlayarak İskele’ye döndü.

Girne Pia Bella Hotel’de 5-10 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen kamp olumsuz hava şartları ve zorluklara rağmen program harfiyen uygulanarak verimli geçti. Teknik direktör Ahmet Ogan, yardımcı antrenör Hasan Tamel, kaleci antrenörü Can Kayataş yönetiminde gerçekleştirilen kampa 20 futbolcu katılırken, Bilal Dericioğlu’nun kafile başkanlığında 1 malzemeci yer aldı. Altı günlük kamp programı çerçevesinde sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenman yapan Gençler Birliği kafilesi, Türk Ocağı ve Düzkaya ile de 2 hazırlık maçı yaptı. Antrenmanların dışında otel içerisinde yönetici, teknik kadro ve futbolcuların birlikteliği ön plana çıkarken, yeni transferlerin kısa sürede uyum sağlaması memnunluk yaratırken, moral motivasyon üst seviyeye çıktı. Kafile başkanı Bilal Dericioğlu kamp boyunca kafile ile birlikte olması ve tüm ihtiyaçların karşılamasında koymuş olduğu katkı ve destek teknik kadro ve futbolcuları memnun etti.

Nidai Güngördü ile öğle yemeği

İkinci hazırlık dönemi çalışmalarına yoğun bir şekilde kamp programı ile devam eden Gençler Birliği kafilesini Girne Belediye başkanı Nidai Güngördü, genel koordinatör Cem Ayken, kulüp başkanı Mustafa Gülcan, kulüp müdürü Birol Şöför kampı ziyaret ederek kafile ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
Özellikle ulaşım hizmetlerine katkı koyan, kafile ile yakından ilgilenen Girne Belediyesi başkanı Nidai Güngördü, koordinatör Cem Ayken ve çalışanlarına kulüp başkanı Mustafa Gülcan teşekkür etti. 

“Olumsuzluklara rağmen iyi bir kamp geçirdik”

İskele’nin kımızı siyahlı ekibi Gençler Birliği, ligde ilk devrenin ardından verilen aradan sonra salon çalışması ile başlayarak, ikinci hazırlık döneminde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdü.
Kamp boyunca çabukluk, kuvvet, koordinasyon, kros ve taktiksel olarak yapılan antrenmanlarda futbolcuların yağmur, çamur, dondurucu soğuğa aldırış etmeden çok istekli arzulu ve hırslı bir şekilde çalışmalarından son derece memnun olduğunu belirten teknik direktör Ahmet Ogan, tüm olumsuzluklara rağmen çok iyi kamp gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.
İlk devrede ciddi sakatlıklara ile karşı karşıya kaldıklarını belirten Ahmet Ogan, takım kadrosunda eksik mevkilere Umut Göktaş, Ufuk Fırat ile Arif Uysal gibi yerinde ve önemli futbolcuları transfer ettiklerini söyledi. Mevcut kadro ile takıma yeni katılan transferlerin önemli katkılar sağlayacağına inancının tam olduğunu, takım içi uyumu kısa sürede aşıldığını belirten teknik direktör Ahmet Ogan, ligin 2.devresine hazır bir şekilde gireceklerini söyledi.
Ogan, Girne Pia Bella Hotel’de 6 gün gerçekleştirdikleri kampta, otel çalışanların ilgisinden son derece memnun kaldıklarını belirterek, ulaşım hizmetlerini sağlayan Girne Belediye başkanı Nidai Güngürdü, genel koordinatör Cem Ayken’e şahsım ve kulübüm adına çok teşekkür etti.
Gençler Birliği’nde kamp sonrası çalışmalara verilen iki günlük aradan sonra yarın tekrar başlanılacak.

Bu haber toplam 957 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler