1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BEKİR’E YEŞİL IŞIK
BEKİR’E YEŞİL IŞIK

BEKİR’E YEŞİL IŞIK

Ozanköy Kulübü Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda, futbolcuları Bekir’in Yenicami’ye transferi konusunda görüşmelere açık oldukları belirtildi

A+A-

Ozanköy Kulübü, futbolcuları Bekir’in Yenicami’ye transferi konusunda görüşmelere açık olduklarını bildirdi

 

 

 

Ozanköy Kulübü Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda, futbolcuları Bekir’in Yenicami’ye transferi konusunda görüşmelere açık olduklarını belirtirken, takıma yapılacak takviyeler konusunda da girişimlere başladıklarını belirtti.

Ozanköy Kulübü Yönetim Kurulu’nun açıklaması şöyle:

“Mevcut yönetimimizle bugüne kadar hiç bir şekilde Yenicami yönetimi ile bir görüşme yapılmamıştır. Eski yönetim kurulu başkanımıza sözlü olarak bir teklifte bulunulmuştur. Genel Kuruldan sonra Yenicami yöneticileri bizle Bekir konusunda görüşme talebinde bulunmuşlardır. Yönetim oluşmadığından ve ilk toplantımızı gerçekleştirmeden görüşmemizin doğru olmayacağını ancak 18.06.2012 tarihinden sonra oluşturulacak transfer komitesi ilk önce teknik heyetle görüşme yapıp belirlenecek teknik heyetin de görüşleri alındıktan sonra görüşmelerin yapılabileceğini belirtmiştik. Geçen yıl takımımızı çalıştıran Seran Kaşif ile anlaşma sağlanmış ve yardımcılığına da Yıldıray Yusuf Efe getirilmiştir. Bekir hakkındaki görüşlerimiz ise, futbolcumuzla kulübümüz arasında hiçbir sorunun olmadığı ve kadroda kalmasını istediğimiz bir sporcumuzdur. Hafta sonu Bekir'le görüşüp kendisinin de bu konudaki görüşlerini alacağız. Bekir gibi yetenekli bir sporcuyu kaybetmek istemeyiz. Ancak kulübümüzün menfaatleri bakımından gelişecek olan görüşmeler doğrultusunda hem kulübün hem de Bekir'in menfaatleri göz önüne alınırsa, bu transferin gerçekleşmesine izin verebiliriz. Teknik heyetle yapılan kadro hakkındaki görüşmede dört futbolcu üzerinde görüş bildirilmiş ve önümüzdeki günlerde bu futbolcuların kulüpleri ile temasa geçilip kiralama yöntemiyle kadromuza dahil etme çalışmalarına başlayacağız.”

Bu haber toplam 440 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler