1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BEHLÜL VE İNANIROĞLU BİRİNCİ
BEHLÜL VE İNANIROĞLU BİRİNCİ

BEHLÜL VE İNANIROĞLU BİRİNCİ

KKDF “Ferdi Gençler” ve “Ferdi Büyükler” Darts turnuvaları yapıldı

A+A-

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) “Ferdi Gençler” ve “Ferdi Büyükler” Darts turnuvaları gerçekleşti. Büyüklerin 11’inci ayağında Mustafa Behlül, gençlerde 7’nci ayağı Berkem İnanıroğlu kazandı.

Büyükler finalinde tecrübeli dartscı Uğur Barani’yi 4-1 mağlup eden Mustafa Behlül, birinciliği elde ederken, hanesine 20 puan yazdırıp, sıralamada ilk sıraya yerleşti. Uğur Barani’nin ikinci olduğu turnuvada, Tanser Tilki üçüncülüğü aldı.

Özel ödüllerde 180 sayı atan Osman Cantaş, En Yüksek Sayı Atma Ödülünü kazanırken, Uğur Barani 15 Darts’ta bitirdiği oyunla En Az Darts’ta Bitirme ödülünü aldı. Mustafa Behlül 155 sayıdan bitirdiği oyunla en Yüksek Sayıdan Bitirme ödülünü kazanarak geceyi çifte ödülle kapattı.

 

GENÇLERDE BERKEM FIRTINASI

KKDF Ferdi Gençler oynanan turnuvada finalde Berkem İnanıroğlu rakibi Mehmet Çobanoğlu’nu’i 3-2 mağlup ederek 7’nci ayağın birincisi oldu.

Mehmet Çobanoğlu’nun ikincilikle yetindiği turnuvada, Mustafa Koloz, üçüncülüğü aldı.

Özel ödüllerde 140 sayı atan Berkem İnanıroğlu En Yüksek Sayı Atma Ödülünü kazanırken, Mustafa Koloz 105 sayı ve 18 Darts’ta bitirdiği oyunla hem En Yüksek Sayıdan Bitirme hem de En Az Darst’ta Bitirme ödüllerinin sahibi oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 435 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler