1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BEBBE’YE KULÜBE GÖRÜNDÜ
BEBBE’YE KULÜBE GÖRÜNDÜ

BEBBE’YE KULÜBE GÖRÜNDÜ

Bostancı Bağcıl’da Bebbe’ye olan sabrın sonuna gelindi. Sezon başında büyük ümitlerle alınan ancak oynadığı 6 maçta da gol sevinci yaşayamayan Bebbe, bu hafta oynanacak olan ocak maçında kulübede olacak. Bağcıl Teknik Direktörü Ahmet Soğukpına

A+A-

 

 

 

Bostancı Bağcıl’da Bebbe’ye olan sabrın sonuna gelindi. Sezon başında büyük ümitlerle alınan ancak oynadığı 6 maçta da gol sevinci yaşayamayan Bebbe, bu hafta oynanacak olan ocak maçında kulübede olacak. Bağcıl Teknik Direktörü Ahmet Soğukpınar dün yapılan idman öncesi verdiği demeçte gol yollarında büyük sorunlar yaşadıklarını bir türlü son vuruşu yapamadıklarını belirterek bunun en büyük sorumlusu olarak da Bebbe’nin olduğunu söyledi. Soğukpınar, “Gol atamadan alınabilecek en yüksek puanı aldık zaten. Bir an önce bu sorunu aşıp üst sıralara doğru yükselmemiz gerekiyor” dedi.

 

SON İDMAN YAPILDI

Bostancı Bağcıl, çalışmalarını dün yaptığı idmanla sürdürdü. Cumartesi oynanacak olan Türk Ocağı Maçını çok ciddiye aldıklarını söyleyen teknik direktör Ahmet Soğukpınar, “Türk Ocağı’nın daha önce oynadığı maçlara baktığımız zaman mücadeleyi hiç bırakmayan bir takım olduklarını görebiliriz. Bu yüzden maçın son dakikasına kadar kontrolü elden bırakmadan ayni ciddiyetle mücadele etmek zorundayız” diye konuştu.

 

BEBBE İDMANDA YOK

Ahmet Soğukpınar yönetiminde dün yapılan idmana yıldız futbolcu Bebbe’nin katılmadığı gözlemlendi. Yönetimin bir an önce Bebbe’nin menajeri ile diyaloğa geçeceği ve sorunları konuşacağı da öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta oynanan Lapta maçında sahadan yine gol atamadan ayrılan Bostancı Bağcıl’da dün yapılan idmanda futbolcuların oldukça istekli oldukları gözlerden kaçmadı. Orta sahanın yıldız ismi Derviş Kolcu bu takımın bir patlama yapacağını ve her şeyin düzlüğe çıkacağına inandığını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 756 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler