1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAYRAM ONLAR İÇİN HÜZÜNDÜ…
BAYRAM ONLAR İÇİN HÜZÜNDÜ…

BAYRAM ONLAR İÇİN HÜZÜNDÜ…

Kimileri sevdikleri ile kucaklaşıp, bayram kutlaması yaparken, kimileri cezaevinde sevdikleri ile hasret giderdi, kimileri ise kaybettiklerinin acısını yaşadı. Ramazan (Şeker) Bayramı dün başladı. Vatandaşlar bayramlaşma için aile büyükleri, yakınları

A+A-

 


Kimileri sevdikleri ile kucaklaşıp, bayram kutlaması yaparken, kimileri cezaevinde sevdikleri ile hasret giderdi, kimileri ise kaybettiklerinin acısını yaşadı.

Ramazan (Şeker) Bayramı dün başladı.  Vatandaşlar bayramlaşma için aile büyükleri, yakınları ve sevdiklerine ziyaretler yaparken; hayatta olmayan yakınları için de mezarlıkları ziyaret ediyor.
Vatandaşlar, hayata veda etmiş yakınları için dualar okudu,  tütsüler yaktı; mezarları çiçek bahçesine dönüştürdü. Acılar da ilk günkü gibi tazelendi.


CEZAEVİNDE AÇIK GÖRÜŞ

 

Dün Merkezi Cezaevi’nde de bayramlaşma vardı. Ziyaret esnasında duygusal anlar yaşandı. Bayramlaşmada, mahkumlar, anneleri, babaları, arkadaşları, kardeşleri, çocukları ve eşleriyle hasret giderdi

Merkezi Cezaevi’ndeki hükümlü ve tutuklulara Ramazan Bayramı süresince 09.00 - 16.30 saatleri arasında yakınlarıyla açık görüş olanağı sağlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 618 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler