1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAYRAKTAR KOLLARI SIVADI
BAYRAKTAR KOLLARI SIVADI

BAYRAKTAR KOLLARI SIVADI

Ortaokullar arası hentbol şampiyonluklarını yıllardır kimseye kaptırmayan Bayraktar Ortaokulu geçtiğimiz yıl mezun verdiği şampiyonlarının yerine yeni hentbolcular yetiştirmek üzere kolları sıvadı. Ender ve Şaylan Öztorun çifti beden eğitimi öğretmenleri

A+A-

Ortaokullar arası hentbol şampiyonluklarını yıllardır kimseye kaptırmayan Bayraktar Ortaokulu geçtiğimiz yıl mezun verdiği şampiyonlarının yerine yeni hentbolcular yetiştirmek üzere kolları sıvadı.

Ender ve Şaylan Öztorun çifti beden eğitimi öğretmenleri nezaretinde hafta da dört gün çalışan geleceğin hentbolcuları, bu yıl değil ama gelecek iki yıl üst üste şampiyonluk bekliyorlar.

Tamamı orta birinci sınıf olan öğrenciler, hentbol oynamayı öğrenmenin mutluluğunu yaşarken, beden eğitimi öğretmenleri Ender ve Şaylan çifti de okullarının ortaokullar arası hentbol şampiyonluklarına abone olduklarını, sadece bu yıl kendileri için bir geçiş yılı olacağının altını çizerken, bundan sonra ki yıllarda bıraktığımız yerden devam edeceklerini söyledi.

 

Bu haber toplam 739 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler