1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BATMAN TURNUVASI ERCİYES’İN
BATMAN TURNUVASI ERCİYES’İN

BATMAN TURNUVASI ERCİYES’İN

Güzelyurt Darts Birliği tarafından organize edilen “Mehmet Barış Batman Açık Anı Darts Turnuvası” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

A+A-

 

 

 

 

Güzelyurt Darts Birliği (GDB) tarafından organize edilen “Mehmet Barış Batman Açık Anı Darts Turnuvası” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

GDB Lokali’nde 35 sporcunun katılımı ile gerçekleşen turnuvada, Mustafa Erciyes şampiyonluğu elde ederken, Kurtuluş Gamla ikinci, Abuzer Ekbiç üçüncü oldu.

Güzelyut’un tanınmış ve herkes tarafından sevilen bir kişiliğe sahip merhum Mehmet Barış Batman anısına yapılan turnuvada, Mehmet Barış Batman’ın ailesi adına konuşma yapan oğlu Yrd. Doç.Dr. Kemal Akkan Batman geceye katkı koyan herkese teşekkür edip dartscı sporculara da başarılar diledi. Ayrıca gecenin sponsorluğunu üstlenen Cumhuriyetçi Türk Partisi adına Mehmet Barış Batman’ın kuzeni olan Mehmet Civa yaptığı konuşmada artık insanların ancak böyle günlerde birbirleriyle daha iç-içe olup dostluklarını daha da pekiştirip kuvvetlendirmeleri gerektiğini vurguladı.

Gecenin sonunda dereceye giren sporculara ödüllerini Cem Batman, Yrd. Doç. Dr. Kemal Akkan Batman, Barış Batman, Mehmet Civa, Osman Bican ve Christos Vasiliades verdi.

Mehmet Barış Batman Açık Anı Darts Turnuvası sonuçları şöyle:

 

1.Mustafa Erciyes

2.Kurtuluş Gamla

3.Abuzer Ekbiç

En Yüksek Sayı Atan: Gökhan Abakan                            180

En Yüksek Sayıdan Bitiren:  Mehmet Özçalıcıoğlu         121

En Az Dartsta Bitiren: Abuzer Ekbiç                                17 Dart

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 527 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler