1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BATI’DA DOSTLUK RÜZGARI
BATI’DA DOSTLUK RÜZGARI

BATI’DA DOSTLUK RÜZGARI

Lefke Türk Spor Kulübü’nün sahasının henüz hazır olmaması nedeniyle Denizli Spor Kulübü onlara kapılarını açarak tesislerinde çalışma imkanı sağladı. Ayni saatlerde Denizli takımının da idmanı olması nedeniyle maçlarının yapıldığı büyük sahayı konuk

A+A-

 

 

Yeni sezon çalışmalarına başlayan  Denizli Spor Kulübü ve Lefke Türk Spor Kulübü takımları, Denizli Spor Kulübü’nün tesislerinde birlikte idman yapıyorlar

 

Recep Özkamalı

 

Lefke Türk Spor Kulübü’nün sahasının henüz hazır olmaması nedeniyle Denizli Spor Kulübü onlara kapılarını açarak tesislerinde çalışma imkanı sağladı. Ayni saatlerde Denizli takımının da idmanı olması nedeniyle maçlarının yapıldığı büyük sahayı konuk takımın hizmetine sunan Denizli ekibi, finansmanını büyük ölçüde kendilerinin sağlayıp hizmete açtıkları bir alt parseldeki antrenman sahasında çalıştı. Takımlarının antrenmanlarını izlemek için Denizli’nin tesislerinde bulunan her iki başkan da objektifimize ayni karede gülümseyerek dostluk mesajı verdiler.

 

DENİZLİ’NİN HEDEFİ BİR ÜST KÜME

Antrenman sonunda sorularımızı yanıtlayan Denizli Spor Kulübü antrenörü Tuncay Sarıyer, bu yılki hedeflerinin de her zaman olduğu gibi bir üst kümeye çıkmak olduğunu söyledi. Resmi açılışı henüz gerçekleştirmediklerini fakat 16 Ağustos itibarı ile onbeşinci çalışmalarını yaptıklarını sözlerine ekledi.

Takımdan gidenler olduğu gibi yeni gelenlerin de olduğunu ifade eden Tuncay Sarıyer takımının temposundan ve çalışma azminden memnun olduğunu ifede etti.

 

LEFKE’DE YÜZLER GÜLÜYOR

Denizli Bilal İyigün Stadı’nda çalışma yapan Lefkeli futbolcuların neşeli tavırları gözlerden kaçmadı. Geçtiğimiz sezon bölge takımlarında kiralık olarak bulunan genç futbolcuların yanı sıra U19 takımından bazı futbolcuların da A takımla birlikte çalışmaya katıldığı gözlemlendi. Grrup çalışmalarında takım ruhunu yansıtan hareketler ortaya koyan futbolcular antrenmanı yarı sahada çiftkale maç yaparak tamamladı.

 

ÜÇ YENİ İSİM DENENDİ

Geçtiğimiz günkü çalışmada daha önce de ülkemizde top koşturan ve en son Türkiye’de Karagümrük takımında oynayan Friday’in de olduğunu gözlemledik. TC vatandaşlığına geçen Friday’in Deniz ismini aldığı bildirildi. Ayrıca Lefke Avrupa Üniversitesi’nde öğrenci olarkak bulunan Nijeryalı Djey isimli bir futbolcu da denendi. Antrenmanda göze çarpan üçüncü yabancı isimse Bulgaristan uyruklu Ahmet Hasan oldu. Lefke futbol takımı Cumartesi Binatlı ile Güzelyurt Binatlı antrenman sahasında bir hazırlık maçı yaparak çalışmalarına devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 510 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler