1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BATIDA BAĞCIL GÜLDÜ : 2-0
BATIDA BAĞCIL GÜLDÜ : 2-0

BATIDA BAĞCIL GÜLDÜ : 2-0

Süper Lig’in Girne temsilcilerinden Doğan türk Birliği dün Yakup Özorun Stadı’nda Bostancı Bağcıl’a konuk oldu. İki takımın da taktik denediği maçı, ikinci yarıda bulduğu 2 golle Bağcıl kazandı. Bostancı Bağcıl’ın gollerini frikikt

A+A-

 

 

Bostancı Bağcıl ile Doğan Türk Birliği arasında dün oynanan hazırlık karşılaşmasını Güzelyurt ekibi Bostancı Bağcıl 2-0 kazandı. İkinci yarıda gelen gollerden birini henüz denenmekte olan Bulgar-TC vatandaşı Erwin atarken diğerini Samory kaydetti.

 

 

Çağan Kutgüner

 

Süper Lig’in Girne temsilcilerinden Doğan türk Birliği dün Yakup Özorun Stadı’nda Bostancı Bağcıl’a konuk oldu. İki takımın da taktik denediği maçı, ikinci yarıda bulduğu 2 golle Bağcıl kazandı. Bostancı Bağcıl’ın gollerini frikikten Erwin ve Samory kaydetti.

 

DOĞAN GENÇLERE ÖNEM VERİYOR

Doğan Türk Birliği’nde ilk yarıda Salih Güvensoy ve Tatlısu’dan transfer edilen Morris’in performansları dikkat çekerken, genç stoper Ahmet Sönmez’in sakat olduğu için maçta oynamadığı dikkatlerden kaçmadı. Doğan Türk Birliği bu maçta yeni bir oyuncu denemezken özellikle ikinci yarıda gençlerden oluşan bir kadro ile sahaya çıktı.

 

ERVİN GÖZ DOLDURDU

Bostancı Bağcıl’da ise yeni transferler Devrim ve Berkem’in yanında Derviş Kolcu ve Ertaç oynadıkları futbolla göz doldurdu. Bostancı Bağcıl bu maçta iki yerli oyuncu Tolga ver Hurşit’i denerken birde Bulgaristan ve TC vatandaşlığı bulunan Erwin isimli orta saha oyuncusunu denedi. Genç oyuncu oynadığı etkili futbolun yanında birde gol atarak skora katkı yapmayı bildi.

 

BAĞCIL DEBOLA’YLA GÖRÜŞÜYOR

Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim takıma iki yerli iki yabancı oyuncu daha katacaklarını belirtirken iki yerli oyuncuyu şu anda denediklerini söyledi. Yabancı konusunda arayışlarının sürdüğünü söyleyen Besim Küçük Kaymaklı’dan Debola’yla görüştüklerini de sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 524 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler