1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

Bilgi ve Yenilikçilik Küçük Hibe Programı’nda başvuru süresi 15 Eylül 2012’ye kadar uzatıldı.

A+A-

 

 

Barış için yürütülen çabalara yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan, sivil topluma, sanatcı ve akademisyenlere yönelik Bilgi ve Yenilikçilik Küçük Hibe Programı’nda başvuru süresi 15 Eylül 2012’ye kadar uzatıldı.

Management Center (Yöneticilik Merkezi) ve NGO Support Center, Peace it Together (Barış için hep beraber) ağı adına yürüttükleri projelerin kapsamında Bilgi ve Yenilikçilik Küçük Hibe Programı’nı açtılar. İlk olarak 15 Ağustos olarak açıklanan son başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 15 Eylül’e uzatıldı.

 

BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YARIN

Kısa başvuru formlarının www.peace–it–together.net adresinden de doldurulabilen yeni fon için daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyenlere yönelik bilgilendirme toplantısı yarın (28 Ağustos Salı) saat 09.30– 13.00 arasında Ledra Palas Otel karşısındaki Dayanışma Evi Konferans Salonu’nda yapılacak. Fonla ilgili her soruya yanıt verilebilmeyi amaçlayan toplantı herkese açık olacak.

Bilgi ve Yenilikçilik Küçük Hibe Programı, bireyler ve örgütlerin barış inşası sürecinde edindikleri deneyimleri, yeni kitlelere ulaştırabilecek ürünlere dönüştürmelerini desteklemeyi hedefliyor. Program, kişisel ve örgütsel bilgi ve deneyim birikimini dinamik bilgi ürünlerine dönüştürecek 8-10 yenilikçilik odaklı çalışmaya katkı koyacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 460 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler