1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAŞTAŞ İÇİN OYNAYACAKLAR
BAŞTAŞ İÇİN OYNAYACAKLAR

BAŞTAŞ İÇİN OYNAYACAKLAR

Genç yaşta hayata gözlerini yuman Mustafa Baştaş, masterler futbol turnuvası ile anılacak

A+A-

 

 

Genç yaşta hayata gözlerini yuman Mustafa Baştaş, masterler futbol turnuvası ile anılacak. Bu yıl ikincisi yapılacak olan masterler futbol turnuvası 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

Ulusal Birlik Partisi Gençlik Kolları tarafından organize edilecek olan ve Mustafa Baştaş anısına yapılacak futbol turnuvasında Gönyeli Masterleri, Girne Masterleri, Meserya Masterleri ve Kaymaklı Masterleri mücadele edecek.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Haftası etkinlikleri çerçevesinde Gönyeli sentetik zemin futbol sahasında yer alacak Mustafa Baştaş 2. Masterler Futbol Turnuvası’nda ilk gün maçlarını kazanan takımlar finalde mücadele etmeye hak kazanacak. Mağlup olan takımlar ise üçüncülük-dördüncülük maçı oynayacak.

Turnuvanın ilk günü olan 25 Mayıs Cuma saat 16.30’da Gönyeli Masterleri ile Meserya Masterleri karşı karşıya gelecek. Bu maçın ardından ise saat 18.00’da Girne Masterleri ile Kaymaklı Masterleri’nin mücadelesi başlayacak. İki maçı da kazanan takım 26 Mayıs Cumartesi saat 18.00’da şampiyonluk için karşı karşıya gelecek. İlk gün maçlarında mağlup olanlar cumartesi saat 16.30’da üçüncülük, dördüncülük maçı oynayacak.

 

 

 

 

Bu haber toplam 432 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler