1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAŞMAN GÖREVE DEVAM DEDİ
BAŞMAN GÖREVE DEVAM DEDİ

BAŞMAN GÖREVE DEVAM DEDİ

24 Mayıs Perşembe akşamı yapılacak olan Küçük Kaymaklı Olağan Genel Kurulu’nda kulüp başkanlığına Ali Başman yeniden aday olduğunu açıkladı.

A+A-

 

 

24 Mayıs Perşembe akşamı yapılacak olan Küçük Kaymaklı Olağan Genel Kurulu’nda kulüp başkanlığına Ali Başman yeniden aday olduğunu açıkladı.

 

 

 

Hüseyin KIRAL

 

 

Süper Lig’in başarılı takımlarından Küçük Kaymaklı’da liglerin tamamlanmasının ardından 24 Mayıs Perşembe akşamı yapılacak Olağan Genel Kurul’da şimdiki başkan Ali Başman başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.

2012 – 2014 yılları içerisinde de, yeniden başkanlık yapmak istediğini belirten Ali Başman önündeki iki yıl içerisinde, şimdiki Yönetim Kurulu üyelerinden bazılarının değişeceğini ve daha güçlü bir yönetimle daha güçlü bir Küçük Kaymaklı yaratmayı hedeflediklerini açıkladı.

 

BAŞMAN “HİÇ KİMSE SATILIK DEĞİL”

 

Kulüp Başkanı Ali Başman, kendisinin başkanlığı dönemde hiçbir futbolcusunu satmadığını, yeni dönemde de ayni politika ile hiçbir futolcusunun satılık olmadığını belirtti.

Başman, Hamis ve Nazım’ın serbest transfer hakkı olduğunu, ancak bu iki futbolcu kendisini arayarak, kendisi ile konuşmadan hiçbir kulüp yöneticisi ile temasa geçmeyeceklerini söylediklerini belirtti.

Ali Başman, genel kurul sonrası “ilk yapacağımız iş teknik direktörümüzü belirlemek olacak” dedi ve yeni teknik direktörle konuşmadan takımla ilgili hiçbir karar da üretmeyeceklerinin altını çizdi.

 

ASPARAGAS HABERLER BIKTIRDI

 

Küçük Kaymaklı Kulüp Başkanı Ali Başman yaptığı açıklamada “ligin tamamlanmasının ardından bizler hiçbir açıklama yapmadığımız halde kulüp ile ilgili yazılı basında birçok haber çıktı. Bu haberlerin hepsi üzülerek belirtmek isterim ki asparagas haberden öte değil” dedi.

“Onu alıyormuşuz, bunu satıyormuşuz yok böyle bir şey” diyen Ali Başman, anlaşacağımız teknik direktörle konuşmadan hiçbir faaliyette bulunmayacağız açıklamasında bulundu.  

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 469 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler