1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAŞMAN, FEDERASYONDAN ÖZÜR DİLEDİ
BAŞMAN, FEDERASYONDAN ÖZÜR DİLEDİ

BAŞMAN, FEDERASYONDAN ÖZÜR DİLEDİ

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Başkanı Ali Başman dün yayınladığı basın bildirisi ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinden özür diledi. 24 Aralık 2011 Cumartesi günü oynanan ve Küçük Kaymaklı’nın 2-1 mağlup olduğu Ci

A+A-

 

 

 

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Başkanı Ali Başman dün yayınladığı basın bildirisi ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinden özür diledi.

24 Aralık 2011 Cumartesi günü oynanan ve Küçük Kaymaklı’nın 2-1 mağlup olduğu Cihangir – K. Kaymaklı karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamalarla gündem olan Başkan Ali Başman, “Şu anda geriye dönüp bakıldığında bunun bir hata olduğunu ve Futbol Federasyonu Başkanı ve Yönetimine bir özür borcumun olduğunu hissetmekteyim” dedi.

Ali Başman yazılı basın açıklamasına “Orta hakemin çok kötü yönetim gösterip Küçük Kaymaklı Futbol Takımının da haklarına helal getirdiği düşüncem sabittir” diye devam etti.

Başman,  Futbol Federasyonu Başkan ve Yönetim Kurulundan özür dilerken, Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü’nün sahipsiz olmadığını ve haklarına helal geldiği zaman en sert cevabın verileceğini bir kez daha yinelemek isterim” dedi.

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Başkanı Ali Başman’ın yazılı açıklaması aynen şöyle:

“Cihangir – Kaymaklı maçı sonrası yaptığım açıklamalarla kamuoyunun gündemini bayağı meşgul ettik.

Yönetici arkadaşlarımla birlikte ciddi bütçelerle idare etmeye çalıştığımız Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Futbol Takımı hafta sonu oynanan maçta, Orta Hakem Sayın Ecvet Kanatlı’nın yönetiminden dolayı mağdur olmuş ve bunun neticesinde şahsen bayağı sert açıklamalarda bulunmak durumunda kalmıştım.

Bizleri çileden çıkaran bu yönetim sonrası sinir ile ve sonradan hata olduğunu kabul ettiğim talihsiz bir açıklamam da Futbol Federasyonu’nu istifaya davet etmek olmuştu.

Şu anda geriye dönüp bakıldığında bunun bir hata olduğunu ve Futbol Federasyonu Başkanı ve Yönetimine bir özür borcumun olduğunu hissetmekteyim. Yalnızca, Orta hakemin çok kötü yönetim gösterip Küçük Kaymaklı Futbol Takımının da haklarına halel getirdiği düşüncem sabittir.

Bu düşünceyle, Futbol Federasyonu Başkan ve Yönetim Kurulu’ndan özür dilerken, Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü’nün sahipsiz olmadığını ve haklarına helal geldiği zaman en sert cevabın verileceğini bir kez daha yinelemek isterim”

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 687 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler