1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BASKETBOL MAÇLARI ERTELENDİ
BASKETBOL MAÇLARI ERTELENDİ

BASKETBOL MAÇLARI ERTELENDİ

KKTC 1. Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın vefaati nedeni ile ülkedeki tüm basketbol faaliyetleri durduruldu. Basketbl Federasyonu 20 Ocak’a kadar olan tüm karşılaşma ve organizasyonları ileri bir tarihe erteleme kararı aldı. FASTBREAKR

A+A-

 

 

1. Cumhurbaşkanı Denktaş’ın ölümü nedeni ile Basketbol Federasyonu 20 Ocak’a kadar olan tüm faaliyetlerini erteleme kararı aldı

 

KKTC 1. Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın vefaati nedeni ile ülkedeki tüm basketbol faaliyetleri durduruldu. Basketbl Federasyonu 20 Ocak’a kadar olan tüm karşılaşma ve organizasyonları ileri bir tarihe erteleme kararı aldı.

 

FASTBREAK’İN MAÇI DA ERTELENDİ

Basketbol Federasyonu Başkanı Okan Donangil, Denktaş’ın vefatı üzerine dün oynanması gereken Fast Break - Ankara Üniversitesi Türkiye Bölgesel Ligi maçının da ertelendiğini açıkladı. Donangil “Liderimizin ani ölümü üzerine cuma gecesi Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü’ne ulaştık ve durumu izah ettik. Onlar da bu konuya hassasiyet göstererek oyanayacağımz Ankara Üniversitesi maçını ileri bir tarihe erteleme talebimize olumlu yanıt verdiler” dedi.

 

ANKARA ÜNİVERSİTESİ GERİ DÖNDÜ

Fast Break maçı için adamıza cuma akşamı gelen Ankara Üniversitesi takımı maçın ertelenmesi üzerine dün gece Ankara’ya uçakla geri döndü. Basketbol Liglerinde oynanacak tüm karşılaşmaların da ertelendiğini açıklayan Okan Donangil, “20 Ocak tarihine kadar olan faaliyetleri erteledik. Lig direktörlerimiz ertelenen maçlarla ilgili bilgiyi kulüplerimeze ileteceklerdir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 895 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler