1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BASIN TURNUVASI BAŞLADI
BASIN TURNUVASI BAŞLADI

BASIN TURNUVASI BAŞLADI

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl düzenlenen Halı Saha Basın Turnuvası önceki akşam başladı. Turnuva Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz ve Türk Bankası Genel Müdürü Yunus Rahmioğlu’nun temsili başlama v

A+A-

 

 

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl düzenlenen Halı Saha Basın Turnuvası  önceki akşam başladı.

Turnuva Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz ve Türk Bankası Genel Müdürü Yunus Rahmioğlu’nun temsili başlama vuruşuyla start aldı.

Turnuvanın açılış maçında Havadis Gazetesi ile Yenidüzen Gazetesi karşılaşırken gecenin ikinci maçında da BRT Tv ile Kıbrıs Gazetesi karşılaştı. İlk Karşılaşmayı Havadis Gazetesi 5-2 kazanmasına karşılık Yenidüzen Gazetesi takımında Halı Saha Organizasyon Komitesi tarafından uygulanan kriterelere uymayan oyuncu oynatıldığı gerekcesi ile karşılaşma Havadis Gazetesi’nin 5-0 hükmen galibiyeti şeklinde onaylandı.

Gecenin ikinci maçında ise BRT Tv Kıbrıs Gazetesini 10-2 mağlup etti. Her iki karşılaşmayı da Alper Aligüllü yönetti.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Bankası sponsorluğunda gerçekleştirilen turnuva Küçük Kaymaklı Muhtar Yusuf Halı Sahası’nda oynanıyor.

Turnuvada 13 Eylül Salı akşamı oynanacak maçlarla devam edilecek.

Salı akşamı saat 20.00 de başlayacak karşılaşmada B grubunda BRT Spor ile Avrasya Tv saat 21.00 de başlayacak ikinci maçta ise A grubunda BRT Tv ile Havadis gazetesi karşılaşacak.

B grubunda Kanal T ise Salı akşamını Bay geçecek.

Gruplarda ilk 2 sırayı alan takımlar final grubunda çapraz eşleşme sistemine göre karşılaşacak.

Turnuva 30 Eylül Cuma akşamı oynanacak Üçüncülük ve Final maçlarıyla tamamlanacak.

 

 

Bu haber toplam 714 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler