1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BASIN TRİBÜNLERİ İNCELENİYOR
BASIN TRİBÜNLERİ İNCELENİYOR

BASIN TRİBÜNLERİ İNCELENİYOR

Spor yazarlarının yaklaşan 2012-2013 futbol sezonunda görevlerini daha rahat yapabilmeleri amacı ile Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği bir çalışma başlattı

A+A-

 

 

Spor yazarlarının yaklaşan 2012-2013 futbol sezonunda görevlerini daha rahat yapabilmeleri amacı ile Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği bir çalışma başlattı. Yönetim kurulu üyelerinin tüm stadyum ve sahalardaki basın tribünlerini incelemesi ve eksiklikleri tespiti ile işe başlanırken, Spor Dairesi ile birlikte tespit edilen eksikliklerin giderilmesi çalışmaları başladı.

 

KAÇMAZ VE CAHİTOĞLU YERİNDE İNCELEDİ

Bu kapsamda ilk etapta Süper Lig’deki stadyumlardaki basın tribünlerindeki sıkıntılar ele alınarak, daha çağdaş bir hale getirilmesi için yerinde incelemelerde bulunuldu. KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz’ın bizzat katıldığı incelemelerde Spor Dairesi’ni temsilen de Müdür Hüseyin Cahitoğlu yer aldı. Bazı stadyumlardaki basın tribünlerinin tespit edilen sıkıntıları giderilirken, daha kötü durumda olanlar için Cahitoğlu çalışma başlattı. Mağusa Canbulat Stadı’na basın tribünü yapılması için harekete geçilirken, Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nın yeni yapılmakta olan tribününde basın tribünü eklenmesi projeye dâhil edildi.

 

KULÜPLER BİRLİĞİ İLE İŞBİRLİĞİNE GİDİLİYOR

Devlete ait stadyumlarda basın tribünlerinin bakım ve idamesi konusunda Spor Dairesi üzerine düşeni yapma garantisi verirken, kulüplerin kontrolünde olan stadlardaki basın tribünlerinin bakımı konusunda Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip ile Ogün Genç Kaçmaz görüşerek işbirliği yapma kararı aldı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 444 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler