1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Basın kartı başvuruları başladı
Basın kartı başvuruları başladı

Basın kartı başvuruları başladı

Basın Kartı Komisyonu, 2015 yılı basın kartı başvurularının 22 Aralık tarihine kadar yapılması gerektiğini açıkladı

A+A-

 

Basın Kartı Komisyonu, 2015 yılı basın kartı başvurularının 22 Aralık tarihine kadar yapılması gerektiğini açıkladı.Komisyon’dan yapılan açıklamada, 2014 yılına kadar verilen kartların yeni yılda geçerli olmayacağı, herkesin yeni başvuru yapması gerektiği belirtildi.

Başvuru yapacakların belgelerini eksiksiz bir şekilde tamamlayarak Gazeteciler Birliği Sekreterliği’ne teslim etmesi istenen açıklamada, başvuru için gerekli belgelerin Komisyon’un www.basinkartikomisyonu.com adresinden kontrol edilebileceği, aynı zamanda başvuru formunun da siteden indirilebileceği kaydedildi.

Komisyon, başvuru yapacak olanların Basın Kartı Komisyonu’nun Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası’ndaki 10-304-0000081896 numaralı hesabına veya komisyon sekreterine makbuz karşılığı 10 TL yatırarak 22 Aralık günü saat 14.00’e kadar başvurularını yapmalarını istedi.

Komisyon tarafından yapılan açıklamada, ellerinde sürekli basın kartı bulunan ancak Komisyon’un kuruluş tarihi olan 2007 tarihinden öncesine ait kart taşıyanların da kartlarını yenilemesi gerektiği vurgulandı.

Açıklamada, Komisyon başkanlığına Osman Kurt’un yerine Mustafa Kortun’un atandığı da bildirildi.

(tak)

Bu haber toplam 1077 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler