1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'BAŞBAKAN KÜÇÜK GÖREVİNİN BAŞINDADIR'
BAŞBAKAN KÜÇÜK GÖREVİNİN BAŞINDADIR

'BAŞBAKAN KÜÇÜK GÖREVİNİN BAŞINDADIR'

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Ulusal Birlik Partisi’nin Genel Başkanı ve KKTC Başbakanı’nın İrsen Küçük olduğunu vurgulayarak, “Başbakan Küçük ve görevi başındadır. Biz de onun oluşturduğu bakanlar kuruluyuz, görev

A+A-

 

 

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Ulusal Birlik Partisi’nin Genel Başkanı ve KKTC Başbakanı’nın İrsen Küçük olduğunu vurgulayarak, “Başbakan Küçük ve görevi başındadır. Biz de onun oluşturduğu bakanlar kuruluyuz, görevdeyiz. Hükümetin başarısı için sonuna kadar çalışacağız ve sonuna kadar KKTC’ye hizmet edeceğiz” dedi.

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu bugün Lefkoşa Sanayi Bölgesi’ni ziyareti sırasında bir gazetecinin “bugün bir gazetede yer alan dokuzlar hareketi ve 9 kişiden oluşan bir grubun başbakan Küçük’e karşı cephe aldığı” haberi hakkındaki değerlendirmesini istemesi üzerine, “basın camiasının artık bir etik sorunu” olduğunu söyledi.

Bakan Çavuşoğlu, etik ilkelerin göz ardı edilerek, gazetelerin satışlarını arttırmak için flaş manşet yarattıklarını ifade ederek, “gazeteler bunun için bizim isimlerimizi de kullanıyorlar. Bilinsin ki bizim partimizde böyle bir faaliyet hiç bir şekilde yoktur” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1160 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler