1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAŞBAKAN KÜÇÜK: BAŞTACI EDECEĞİZ
BAŞBAKAN KÜÇÜK: BAŞTACI EDECEĞİZ

BAŞBAKAN KÜÇÜK: BAŞTACI EDECEĞİZ

Başbakan İrsen Küçük, 20 Temmuz için gelecek olan Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı şeref konuğu olarak en iyi şekilde ağırlayacaklarını, baş tacı edeceklerini kaydetti. Küçük, bir sendikacının Türkiye Başbakanı Erdoğan’ı Hitler’e

A+A-

BAŞBAKAN KÜÇÜK: BAŞTACI EDECEĞİZ

·        “BİR SENDİKACININ SAYIN BAŞBAKANI HİTLER’E BENZETMESİ BOYUNU AŞMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR”

Başbakan İrsen Küçük, 20 Temmuz için gelecek olan Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı şeref konuğu olarak en iyi şekilde ağırlayacaklarını, baş tacı edeceklerini kaydetti.

Küçük, bir sendikacının Türkiye Başbakanı Erdoğan’ı Hitler’e benzetmesinin boyunu aşmaktan başka bir şey olmadığını söyledi.
Başbakan İrsen Küçük, Serdarlı’da  katıldığı çevre temizliği kampanyası töreninde, Serdarlı’nın milli mücadeleye verdiği katkıdan övgüyle bahsederek, bugünlere gelişin kolay olmadığını, ataların ve büyüklerin verdiği mücadele sonucunda bugünlere gelindiğini vurguladı.
Anavatan Türkiye ile Mehmetçik ve mücahidin omuz omuza mücadelesi sonucunda toprakların vatan yapıldığını kaydeden Küçük, “Ama maalesef  haddini bilmeyenler vardır” dedi.

Bugün bir gazetenin ön sayfasında bir sendikacının Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili bir değerlendirmesini okuduğunu ifade eden Başbakan Küçük şunları kaydetti:

“Türkiye Başbakanı Sayın Erdoğan ayın 19’unda ülkemize gelecektir, iki günlük bir ziyaret yapacaktır,  20 Temmuz’u bizimle birlikte kutlayacaktır. Sayın Başbakan’a en yüksek düzeyde ağırlama yapmak bizim görevimizdir. Gelecek olan bir kardeş ülkenin, anavatanımızın başbakanıdır. Sayın Başbakanı Hitler’e benzetmek bir sendikacının boyunu aşmaktan başka bir şey değildir.

Gelsinler, Serdarlı’nın mücahidine sorsunlar, bu topraklar nasıl müdafaa edilmiştir, nasıl savunulmuştur. Sayın Başbakanı Hitler’e benzetmek, bu haddini bilmeyen sendikacının bu mücadeleyi bilmemesinden ve bu günleri rahat bir şekilde  karşılamasından dolayıdır.”

Bugünlere gelinmesinde mücahidin uğraşı, verilen şehitler ve bir çok gazinin mücadelesi bulunduğunu ifade eden Küçük,  “Serdarlı’dan sesleniyorum haddini bilmeyen sendikacılara, Sayın Başbakan bizim şeref konuğumuzdur kendisini baş tacı edeceğiz, Kıbrıs Türkü olarak bağrımıza basacağız, 19’unda 20’sinde adamızda kendisini misafir edeceğiz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2023 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler