1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAŞARILILAR ÖDÜLLERİNİ ALIYOR
BAŞARILILAR ÖDÜLLERİNİ ALIYOR

BAŞARILILAR ÖDÜLLERİNİ ALIYOR

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen liglerde başarılı olan takımlar ve sporcular ödüllerini Çarşamba gecesi Dome Otel’de alacak

A+A-

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu’nun geleneksel ödül töreni bu yıl 22 Ağustos 2012, Çarşamba günü Girne Dome Otel’de düzenlenecek yemekli ödül töreni ile verilecek.

2011-2012 Darts Sezonu’nda hem KKDF Efes Dark Süper Ligi, hem de KKDF Federasyon Kupası şampiyonu olan Yıldırım Northerland, bu sezon müzesine çifte kupa götürecek.

14 turnuvada 179 puan elde eden Yıldırım Northerland sporcusu Mustafa Behlül ise, 134 sporunun mücadele ettiği KKDF 2011-2012 Ferdi Şampiyonasının birincisi oldu ve ödül töreninde şampiyonluk kupasını alacak.

 

PLAKETLER VERİLECEK

KKDF Ödül töreninde ayrıca, 2011-2012 Darts Sezonu’nda başarılı olan takım ve sporcular yanında, sponsor firmalar, basın ödülleri ve katkı koyanlara teşekkür plaketleri verecek.

KKDF Efes Dark Süper Ligi; KKDF Efes Dark Lefkoşa Ligi; KKDF Efes Dark Mesarya Ligi; KKDF Efes Dark Güzelyurt Ligi; KKDF Federasyon Kupası’nda ilk üçe giren takım ve sporculara ödülleri verilecek.

 

BÖLGESEL ŞAMPİYONA ÖDÜL

KKDF 2011-2012 Bölgesel Şampiyon Takımlar Şampiyonu takıma da ödülünün verileceği yemekli ödül töreninde KKDF Ferdi Büyükler Sıralamada ilk sekize giren; KKDF Ferdi Gençler Sıralamada en iyi dörde giren sporculara da ödülleri verilecek.

Cypex Ltd. ve Ektam Kıbrıs Ltd.’e teşekkür plaketleri; Arca Haber Ajansı Raif Özgünen ve Gürtap Davutoğlu’na basın ödülleri verilirken; KKTC Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu’na da katkılarından dolayı plaket verilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 452 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler