1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başarılı isimler ödüllerini alacak
Başarılı isimler ödüllerini alacak

Başarılı isimler ödüllerini alacak

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) Yönetim Kurulu gerçekleştirdiği toplantıda 2016 – 2017 futbol sezonunda başarılı olan, kriterlere uygun teknik adam ve antrenörleri belirledi.

A+A-

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) Yönetim Kurulu gerçekleştirdiği toplantıda 2016 – 2017 futbol sezonunda başarılı olan, kriterlere uygun teknik adam ve antrenörleri belirledi. Yarın akşam dernek lokalinde düzenlenecek ödül töreni ile başarılı isimler ödüllerini alacak. Gecede 17 teknik Direktör, 22 antrenör, 14 kaleci antrenörü olmak üzere toplam 53 teknik adam ödül alacak.

 

Yenileme semineri 15 Haziran’da

Dernekten yapılan açıklamada ayrıcak Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile işbirliğinde düzenlenen teknik direktör ve antrenörler lisans yenileme seminerinin 15 Haziran Perşembe günü 10.30 – 18.00 saatleri arasında Salamis Bay Conti Otel’de gerçekleştirileceği açıklandı. Cuma günü gerçekleştirilecek törende ödül alacak olan isimler şöyle:

 

K-PET SÜPER LİG

Şampiyon Yenicami: Teknik Direktör Sedat Devecioğlu, Yardımcı Antrenör Özgü Bayraktar, Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu 

2. Doğan Türk Birliği: Teknik Direktör Caner Oshan, Yardımcı Antrenör Afün Girgen, Kaleci Antrenörü Nuri Emre Ersoy

3.Cihangir: Teknik Direktör Toygar Davulcu, Yardımcı Teknik Direktör Hasan Burgaç, Kaleci Antrenörü Mahmut Yaman

 

KOOPBANK KIBRIS KUPASI 

Şampiyon Türk Ocağı: Teknik Direktör Mehmet Bolkan, Yardımcı Antrenör Bayram Dağgül, Kaleci Antrenör Mehmet Yeşilleme

Finalist Yalova: Teknik Direktör Derviş Kolcu, Yardımcı Teknik Direktör Kemal Yürekli, Kaleci Antrenör Zihni Yurttaş  

 

SÜPER KUPA

Şampiyon Mağusa Türk Gücü: Teknik Direktör Ali Oraloğlu, Yardımcı Teknik Direktör Batu Seyis, Kaleci Antrenör Memiş Nay 

Finalist Küçük Kaymaklı: Teknik Direktör Muharrem Mertdin, Antrenör Çağan Çerkez, Kaleci Antrenör İbrahim Reis  

 

K-PET 1. LİG KIRMIZI GRUP 

Şampiyon Merit A.Yeşilova: Teknik Direktör Tayfun Kurtarıcıoğulları, Yardımcı Antrenörü Necat Kurtarıcıoğulları

2. Göçmenköy: Teknik Direktör Nazım Aktunç

3. Yeni Boğaziçi: Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu, Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç, Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu

 

K-PET 1. LİG BEYAZ GRUP 

Şampiyon Ozanköy: Teknik Direktör Seran Kaşif, Kaleci Antrenör Ahmet Çeliker

2. Gönyeli: Teknik Direktör İltaç Karayel, Yardımcı Teknik Direktör Mustafa Tuncel

3. Esentepe: Teknik Direktör Davut Kansu

 

PLAY-OFF’TAN GELEN TAKIM

Yeni Boğaziçi: Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu, Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç, Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu

 

A2 SÜPER LİG

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Teknik Direktörü Serhat Ertürk, Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş, Yardımcı Antrenör Cemil Murat, Kaleci Antrenörü Teysir Tarazi

2. Dumlupınar: Antrenör Mehmet Emin Zaim, Yardımcı Antrenör Sabri Deniz, Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol

3. Türk Ocağı: Antrenör Bayram Dağgül

 

A2 1. LİG KIRMIZI GRUP

Şampiyon Maraş Gençlik: Antrenör Hüseyin Özkuyucu

2.Göçmenköy: 

3. Merit A. Yeşilova Antrenör Gökhan Güvensoy

 

A2 1.LİG BEYAZ GRUP

Şampiyon Esentepe: Antrenör Aras Övgün

2. Lapta: Antrenör Hasan Reyhan

3. Karşıyaka: Antrenör Ahmet Sakinoğlu  

Gönyeli: Antrenör Mehmet Aşık

 

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Teknik Direktörü Serhat Ertürk, Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş, Kaleci Antrenör Teysir Tarazi

Finalist Esentepe: Antrenör Aras Övgün

 

BTM (BÖLGESEL TERFİ MÜSABAKALARI)

Şampiyon Mehmetçik: Teknik Direktör Mehmet Kemancıoğlu, Yardımcı Antrenör Alparslan Kılıç

Şampiyon Dipkarpaz: Antrenör Mehmet Karşılı

 

U15 YILDIZLAR LİGİ

Şampiyon Yenicami: Antrenör Burcan Cantaş, Yardımcı Antrenör Cemil Murat 

Finalist Mağusa Türk Gücü: Antrenör Serhan Rüzgar, Yardımcı Antrenör Anıl Mavi

Bu haber toplam 941 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler