1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başarı ödülleri verilecek
Başarı ödülleri verilecek

Başarı ödülleri verilecek

KTFF 2014 – 2015 Futbol Sezonu Başarı Ödülleri Gecesi’ni 15 Haziran’da yapacak

A+A-

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) her yıl olduğu gibi bu yıl da sezonun tamamlanmasının ardından başarılı olan takımlara ve kişilere ödüllerini verecek. 15 Haziran Pazartesi günü Golden Tulip Otel havuz başında düzenlenecek 2014 – 2015 Futbol Sezonu Başarı Ödülleri Gecesi, Kıbrıs Türk Petrolleri Limited’in katkıları ile gerçekleşecek. Gecede ödül alacak olan takımlar ve kişiler şöyle:

Sponsorluklar
Kıbrıs Türk Petrolleri Limited (Ana Sponsor), Ektam Kıbrıs Limited (PEPSİ) (Kıbrıs Kupası Sponsoru), Ektam Kıbrıs Limited (TAMSU) (U15 Ligi Sponsoru), KOLAN British Hastanesi (Sağlık Sponsoru), Başman Group (NIKE Lefkoşa) (Milli Takım ve Resmi Maç Topu Sponsoru), Bayrak Radyo-Televizyon Kurumu (Süper Lig Naklen Yayın Sponsoru), Kuzey Kıbrıs Turkcell (İletişim Sponsoru)

ŞAMPİYONLUKLAR
Pepsi Kıbrıs Kupası Şampiyonu: Yenicami Ağdelen Kulübü (Turan Altay)
K-Pet Süper Lig Şampiyonu: Yenicami Ağdelen Kulübü (Turan Altay)
Lig ikincisi: Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü
Lig üçüncüsü: Mormenekşe Gençler Birliği Spor Kulübü
K-Pet Birinci Lig Şampiyonu: Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü (Hasan Topaloğlu)
Lig ikincisi: Değirmenlik Spor Kulübü
Play-off Grubu Birincisi: Binatlı Yılmaz Spor Kulübü
K-Pet İkinci Lig Şampiyonu: Girne Halk Evi Spor Kulübü (Mehmet Kemancıoğlu)
Lig ikincisi: Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü
Play-off Grubu Birincisi: Karşıyaka Anamur Spor Kulübü
A2 Süper Lig Şampiyonu: Yenicami Ağdelen Kulübü (Emre Perçinci)
Lig ikincisi: Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü
Lig üçüncüsü: Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü
A2 Birinci Lig Şampiyonu: Hamitköy Şafak-Haydarpaşa Spor Kulübü (Ahmet Sakallı)
Lig ikincisi: Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü
Lig üçüncüsü: Gençlik Gücü Spor Kulübü
A2 İkinci Lig Şampiyonu: Çanakkale Türk Spor Kulübü (Serkan Ekşici)
Lig ikincisi: Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü
Lig üçüncüsü: Ortaköy Spor Kulübü
Ahmed Sami Topcan Kupası: Yenicami Ağdelen Kulübü

CENTİLMENLİG
Süper Lig Centilmenlig: Cihangir Gençlik Spor Kulübü
Birinci Lig Centilmenlig: Binatlı Yılmaz Spor Kulübü
İkinci Lig Centilmenlig: Girne Halk Evi Spor Kulübü
A2 Süper Lig Centilmenlig: Doğan Türk Birliği
A2 Birinci Lig Centilmenlig: Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü
A2 İkinci Lig Centilmenlig: Gaziköy Spor Kulübü

GOL KRALLIKLARI
K-Pet Süper Lig: Kasım Tağman (28 gol)
K-Pet Birinci Lig: Yağış Gençay (20 gol) - Bekir Yıldız (20 gol)
K-Pet İkinci Lig: Jacques Mbuyamba Mukendi (30 gol)
A2 Süper Lig: Arda Kortay (50 gol)
A2 Birinci Lig: Mehmet Polat (62 gol)
A2 İkinci Lig: Halil Dağer (63 gol)

Bu haber toplam 845 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler