1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BARAKA'NIN NİSAN AYI FİLMİ: AKAMAS
BARAKANIN NİSAN AYI FİLMİ: AKAMAS

BARAKA'NIN NİSAN AYI FİLMİ: AKAMAS

Baraka Kültür Merkezi’nde “sinemaya seyirci kalmayın” sloganıyla, her ayın ilk Cumartesi gecesi gerçekleştirilen film gösterimlerinde Nisan ayı filmi olarak “Akamas” gösteriliyor

A+A-

 

 


Baraka Kültür Merkezi’nde “sinemaya seyirci kalmayın” sloganıyla, her ayın ilk Cumartesi gecesi gerçekleştirilen film gösterimlerinde Nisan ayı filmi olarak “Akamas” gösteriliyor.

Baraka Kültür Merkezi’nden verilen bilgiye göre, yarın akşam, Baraka Kültür Merkezi’nin Kızılbaş’taki yeni lokalinde gösterilecek olan film, saat 20.00’de başlayacak.

Yönetmenliğini Panikos Chrissanthou’nun yaptığı 2006 yapımı film, ilk kez Venedik Film Festivalinde seyirci karşısına çıkmış ve beğeni toplamıştı.

“Akamas”, yurtlarının huzurlu döneminde birbirlerine bağlanan fakat daha sonra arkadaşları olmaksızın bir çeşit sürgünde yaşamaya zorlanan iki insanın öyküsünü konu alıyor.

Ülke tarihinden acı ve tatlı kesitleri, bir aşk hikayesi ile birleştirerek anlatan filme tüm halkın davetli olduğu kaydedildi.

Baraka film gösterimleri hakkında daha fazla bilgi için www . baraka . cc adresi ziyaret edilebileceği ve 0542 888 65 75 numaralı telefonun aranabileceği belirtildi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 647 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler