1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BARAKA’DA İZLE TARTIŞ
BARAKA’DA İZLE TARTIŞ

BARAKA’DA İZLE TARTIŞ

Baraka Kültür Merkezi’nin her ayın ilk cumartesi gecesi gerçekleştirdiği “İzle-Tartış” etkinliğinde, “The Trotsky” isimli film izlenecek

A+A-

 

 

“The Trotsky”

 

Baraka Kültür Merkezi’nin her ayın ilk cumartesi gecesi gerçekleştirdiği “İzle-Tartış” etkinliğinde, 3 Kasım Cumartesi akşamı “The Trotsky” isimli komedi türündeki film izlenecek. Saat 19.00’da başlayacak olan etkinlik, film hakkında kısa bir sunuşun ardından filmin izlenmesiyle devam edecek  ve gecenin sonunda katılımcılarla bir sohbet toplnatısı da gerçekleştirilecek. “Sinemaya Seyirci Kalmayın” sloganıyla ücretsiz ve halka açık olarak yapılan izle - tartış etkinliğine tüm halkımız davetlidir. Gösterim, derneğin Kızılbaş’taki lokalinde, cep sineması tadındaki salonda gerçekleştirilecektir.

Yönetmenliğini Jacob Tierney’in yaptığı filmin baş rollerini Jay Baruchel, Jessica Pare ve Emiliy Hampshire paylaşmakta. 2009 Kanada yapımı ve bol ödüllü film, kendini Trokçki'nin reenkarnasyonu sanan ve onun gibi devrim yapmaya çalışan liseli bir gencin hikayesini anlatıyor.

Baraka Kültür Merkezi’nin başka faaliyetleri hakkında bilgi almak için: www.baraka.cc adresi ziyaret  edilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 447 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler