1. HABERLER

  2. GÜNEY

  3. Bankayı soyan kişi 16 yaşında
Bankayı soyan kişi 16 yaşında

Bankayı soyan kişi 16 yaşında

Fileleftheros gazetesi “Soyguncu, Çocuk ve Yalınayak” başlıklı haberinde, bıçak tehdidiyle bankayı soyan Kıbrıslı Rum’un reşit bile olmadığını, soygun sonrasında yürüyerek kaçtığını, geride bıraktığı izlerden dolayı da daha sonra yakalandığını yazdı

A+A-

Kıbrıs’ın güneyinde Lefkoşa’ya bağlı Strovolo semtindeki bir banka şubesine giden ve bıçak tehdidiyle para çalan kişinin 16 yaşındaki bir çocuk olduğu belirtildi.

Fileleftheros gazetesi “Soyguncu, Çocuk ve Yalınayak” başlıklı haberinde, bıçak tehdidiyle bankayı soyan Kıbrıslı Rum’un reşit bile olmadığını, soygun sonrasında yürüyerek kaçtığını, geride bıraktığı izlerden dolayı da daha sonra yakalandığını yazdı.

Banka etrafından bir an önce uzaklaşmak için bir ara koşan 16 yaşındaki Kıbrıslı Rum’un ayakkabısından birini istemeden de olsa geride bıraktığını yazan gazete, bu durumun, yakalanmasını kolaylaştırdığını belirtti.

Habere göre bahse konu kişi, yaşından dolayı devletin ilgili birimleri tarafından özel muamele görecek. Tutuklama konusunda Kıbrıs Rum Sosyal Hizmetler Birimi’ne de haber verildi.

Tak

Bu haber toplam 1099 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler