1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BALKONDAN DÜŞÜP ÖLDÜ
BALKONDAN DÜŞÜP ÖLDÜ

BALKONDAN DÜŞÜP ÖLDÜ

Girne Alsancak Bölgesi’nde dün sabah saat 09.00 raddelerinde evinin ikinci katında güneşlenmek isteyen Mustafa Nalbantoğlu, dengesini kaybedip kafa üstü zemin betona düşerek can verdi. Kalp hastası olan en büyük oğlu Âdem Nalbantoğlu ile birlikte

A+A-

 

 

Girne Alsancak Bölgesi’nde dün sabah saat 09.00 raddelerinde evinin ikinci katında güneşlenmek isteyen Mustafa Nalbantoğlu, dengesini kaybedip kafa üstü zemin betona düşerek can verdi.

Kalp hastası olan en büyük oğlu Âdem Nalbantoğlu ile birlikte yaşayan emekli elektrik mühendisi Mustafa Nalbantoğlu torunu Mübbeccen Nalbantoğlu’ndan her zamanki gibi sabah kahvaltısını istedi.

Dedesinin ikinci katın balkonunda güneşlendiğini belirten torunu Mübeccen Nalbantoğlu tekrardan bakmaya geldiğinde, dedesini balkonda göremedi. Aşağı katta kahvaltı masasında bulunan abisi Macit Nalbantoğlu’na seslenen Mübeccen Nalbantoğlu daha sonra evin her yerinde dedelerini aradıklarını belirtti.

 

YERDE HAREKETSİZ YATIYORDU

Evin balkonundan aşağıya bakan Macit Nalbantoğlu dedesi Mustafa Nalbantoğlu’nu yerde hareketsiz bir şekilde yatarken gördü.

Dedelerinin aşağıda bulunan depoya bakmak için indiğini ve bayıldığını zanneden torunları aşağıya indiklerinde Mustafa Nalbantoğlu’nun cansız bedeniyle karşılaştı.

 

BİRÇOK İŞYERİ VARDI

Torunu Mübeccen Nalbantoğlu dedesi Mustafa Nalbantoğlu’nun Sosyal Sigorta’dan emekli olduğunu asıl mesleğinin elektrik elektronik mühendisi olduğunu belirtti. Güney’de Limasol bölgesinde daha önce sinemaları, içki fabrikası ve süpermarketinin bulunan Mustafa Nalbantoğlu’nun dört oğlu ve 12 torunu bulunuyordu.

 

 

Bu haber toplam 1644 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler