1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAKIMA MUHTAÇ
BAKIMA MUHTAÇ

BAKIMA MUHTAÇ

Lefkoşa’nın merkezinde bulunan Atilla Topaloğlu sahası bakımsızlıktan dökülüyor. Senenin birçok gününde takımların antrenmanlarını gerçekleştirdiği, U 19 ve alt yaş kategorilerin müsabakalarının yer aldığı, yerel halkın spor yapmak için kullandığı,

A+A-

 

 

Lefkoşa’nın merkezinde bulunan Atilla Topaloğlu sahası bakımsızlıktan dökülüyor. Senenin birçok gününde takımların antrenmanlarını gerçekleştirdiği, U 19 ve alt yaş kategorilerin müsabakalarının yer aldığı, yerel halkın spor yapmak için kullandığı, aynı zamanda Atletizm Federasyonu’nun da yer aldığı, bilindik adı ile Okullar Sahası’sı bakıma muhtaç bir durumda.

Yıllardır yenilenmeyen ve saha ile koşu parkurunu ayıran demir korkuluklar paslanmış ve çürümüş vaziyette duruyor. Yer yer oluşan boşluklar başka demir parçası ve teller ile yamalanmış durumda. Yağan yağmurların da etkisi ile koşu ve yürüyüş parkurlarının büyük bir bölümü su birikintileri ile dolarken özellikle sahada bulunan uzun atlama kısmı da bakımsızlıktan nasibini aldı. Uzun atlama için koşu alanı ve kum zeminin varlığı ile yokluğu belli olmuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 753 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler