1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAKANLIKTAN 'RÜŞVET AÇIKLAMASI'
BAKANLIKTAN RÜŞVET AÇIKLAMASI

BAKANLIKTAN 'RÜŞVET AÇIKLAMASI'

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı, bakanlığa bağlı bir daire müdürü hakkında basında çıkan rüşvet iddialarının araştırılmakta ve söz konusu daire müdürüne yıllık izin hakkının kullandırılmakta olduğunu açıkladı. Bakanlık Basın Bürosu’ndan yapı

A+A-

Müdüre ‘zorunlu izin’

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı, bakanlığa bağlı bir daire müdürü hakkında basında çıkan rüşvet iddialarının araştırılmakta ve söz konusu daire müdürüne yıllık izin hakkının kullandırılmakta olduğunu açıkladı.

Bakanlık Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada, Bakanlığa bağlı bir Daire Müdürü ile ilgili bugün basında yer alan iddialar konusunda, kamuoyuna doğru bilgi verilmesi için açıklama yapma ihtiyacı duyulduğu belirtildi.
Söz konusu iddiaların bakanlığa ilk ulaştığı gün gerekli hassasiyet gösterilerek, araştırmanın başlatıldığı ve devam ettiği kaydedilen açıklamada, “Bakanlığımızca başlatılan araştırma ve inceleme sona erene dek, sürecin daha salim devam edebilmesi için, söz konusu iddiaların muhatabı olan ilgili kişinin, yıllık izin hakkının kullandırıldığını da kamuoyu ile paylaşırız. Araştırma ve incelemenin sona ermesi ile sonucu kamuoyuna duyurulacaktır” denildi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 1359 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler