1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL’DA İŞLER YOLUNDA
BAĞCIL’DA İŞLER YOLUNDA

BAĞCIL’DA İŞLER YOLUNDA

Liglerin başlamasına çok az bir zaman kala çalışmalarını Bolu Gerede’de hazırlıklarını sürdüren Bostancı Bağcıl’ın yurt dışı kampı çok verimli geçiyor

A+A-

 

 

Yeni sezon çalışmalarını Bolu Gerede’de sürdüren Bostancı Bağcıl’da başkan Hasan Besim ve teknik direktör Toygar Davulcu kampı değerlendirdi. Davulcu takımının eksiklerinin olduğuna değinirken, Besim yönetim olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığını söyledi.

                                                                                         

ABDULLAH ZAİFOĞLU (KTSYD/Gerede)

 

Liglerin başlamasına çok az bir zaman kala çalışmalarını Bolu Gerede’de hazırlıklarını sürdüren Bostancı Bağcıl’ın yurt dışı kampı çok verimli geçiyor. Günde iki antrenmanla yapılan hazırlıklarda tüm takım eksiksiz çalışıyor.  Teknik adam Toygar Davulcu ve Kulüp Başkanı Hasan Besim hazırlık maçında olumlu sinyaller veren takım ve kampı değerlendirdiler.

 

DAVULCU ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Bostancı Bağcıl teknik direktörü Toygar Davulcu, Gerede kampından çok memnun olduğunu söyleyerek “Yapılan hazırlık maçında bizim için önemli olan, denemeye aldığımız yabancı oyuncuların takıma katkılarının ne olacağı, ayrıca bildiğimiz oyuncuların ligin başlamasına çok az bir zaman kala ne düzeyde olduklarını  görmemizdi. Bu açıdan çok iyi bir hazırlık maçı oldu. Takımımın bu maçta ortaya koyduğu oyundan memnun kaldım” dedi.

                                         

YABANCI İLE İLGİLİ KARAR ADAYA DÖNÜNCE

Davulcu yabancı oyuncularla ilgili olarak “Yabancı oyunculardan Bangoura ile ilgili düşüncelerim çok olumlu. Kıbrıs’a döndüğümüz zaman orada yapacağımız hazırlık maçlarında onu denemeye devam edip net kararımızı vereceğiz. Oynanan hazırlık maçında defansta denenen Türkiye’li oyuncu Erkan ve diğer yabancı Nikoluv’un performansları bizlerde pek de olumlu düşünceler yaratmadı. Nikoluv’un bizim sistemimize katkı koyacağını düşünmüyorum” dedi.

                                                                           

TRANSFER DÖNEMİ BİTMEDEN EKSİKLER GİDERİLECEK

Davulcu takım olarak eksikleri bulunduğunu belirterek “Belli mevkilerde eksiklerimiz var. Transfer dönemi bitmeden mutlaka bunları çözmemiz gerekir. Daha geniş ve alternatifli bir kadro kurmamız gerekir, çünkü uzun lig maratonunda buna ihtiyacımız var. Genç oyuncularımız Ali, Berkem ve kaleci Yakup’tan çok umutluyum. Gösterdikleri performansla takımlarına katkı koyacaklarını gösterdiler. Takım olarak tüm oyuncularımızın performansından memnunum. Şu anda iyi durumdayız ve lige kadar hazır duruma geleceğiz“ dedi.

 

“KAMP YERİ ÇOK GÜZEL”

Toygar Davulcu “Kamp yeri çok güzel, imkanları çok fazla ve sahalarda gerçekten çok iyi. Yani kamp yapmak için çok ideal bir yer. Kampın geriye kalan günlerinde de günde çift idman yaparak hazırlanacağız” diyerek adaya döndükleri zaman Hamitköy, Küçük Kaymaklı ve Tatlısu takımları ile yapılacak hazırlık maçlarından sonra ligin ilk maçına çok iyi ve hazır durumda çıkmak istediklerini söyledi.

 

HASAN BESİM: “HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇINMIYORUZ”

Bostancı Bağcıl Kulüp Başkanı Hasan Besim ise takımın en iyi şekilde hazırlanabilmesi için istenen herşeyi yaptıklarına dikkat çekerek “Takımının kamp yaptığı yere  sponsorumuz ve ayni zamanda yönetici olan Durmuş Aydın ile katıldık. Kamp yeri gerçekten çok iyi. Yapılan hazırlık maçını izleme şansını buldum. Maçta takımımızı iyi gördüm. Bizler takım için hiçbir fedakarlıktan kaçmıyoruz. Onların her istediğini yerine getirmeye çalışıyoruz. Umarım sezon içinde bunların karşılığını alacağız. Teknik adamımızın istekleri doğrultusunda transfer sezonu bitmeden eksiklerimizi tamamlamak istiyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 395 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler