1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL’DA HEDEF TRANSFER
BAĞCIL’DA HEDEF TRANSFER

BAĞCIL’DA HEDEF TRANSFER

Bostancı Bağcıl, kamp öncesi 1 yerli ve 2 yabancı futbolcu alarak transferi kapatmak istiyor

A+A-

 

 

5-12 eylül tarihleri arasında Bolu Gerede’de kamp çalışmaları yapmak için Türkiye’ye gidecek olan Bostancı Bağcıl, kamp öncesi 1 yerli ve 2 yabancı futbolcu alarak transferi kapatmak istiyor

 

Telsim Süper Lig’in başlamasına 1 aydan az bir süre kala batı bölgesinin güçlü ekibi Bostancı Bağcıl belirlediği hedeflere ulaşabilmek hiç durmadan çalışıyor.

Transfer döneminde oldukça hareketli olan Bostancı Bağcıl ekibi, transferi 1 yerli ve 2 yabancı futbolcu alarak kapatmak istiyor. Özellikle yabancı transferi konusunda son derece dikkatli davranan Bağcıl’ın bu hafta içerisinde yabancı futbolcular konusunda kararını vermesi bekleniyor.

Bostancı Bağcıl’ın bu sezonki hedefleri ile ilgili konuştuğumuz kulüp başkanı Hasan Besim, ligde kadro olarak Çetinkaya ve Küçük Kaymaklı’nın diğer takımlardan daha iyi gözüktüğünü, Lefke, Doğan Türk Birliği, Yenicami, Cihangir ve Bağcıl’ın ise bu iki ekibe yakın kalitede kadrolara sahip olduğunu söyledi. Ancak tüm takımların Çetinkaya ve Kaymaklı’ya karşı daha iyi hazırlanarak maça çıkacağı için maçlarının zorlu geçeceği ve beklenmedik puan kayıpları yaşayabileceklerini belirterek “Bu sezon sürpriz bir şampiyon çıkabilir, özellikle mali açıdan sezon boyunca problem yaşamayacak takımlar aradan sıyrılarak şampiyon olabilir” dedi.

 

SPOR BAKANLIĞI’NA GÖNDERME

Besim, Bostancı Bağcıl ekibinin 5 – 12 Eylül tarihleri arasında tamamen kendi imkanları ile Bolu – Gerede’de kampa gideceğini belirterek, Türkiye’ye kamp yapmaya giden takımlara yapılan maddi yardımlarla ilgili olarak Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na da gönderme yaptı. Hasan Besim, ilgili bakanlığın Türkiye’ye kamp yapmaya giden birçok takıma maddi yardımda bulunduğunu ancak bu yardımların hangi kıstaslara göre yapıldığının belli olmadığını söyledi ve bazı takımlara kamp için iki kez maddi yardım yapılırken bazı takımlara hiç yardımda bulunulmaması futbol camiası içerisinde bazı soru işaretlerinin doğmasına sebep olmuştur şeklinde konuştu.

Hasan Besim son olarak yeni futbol sezonunun fair play çerçevesinde, centilmence ve dostça geçmesini diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 410 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler