1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL’DA DİALLO BİLMECESİ
BAĞCIL’DA DİALLO BİLMECESİ

BAĞCIL’DA DİALLO BİLMECESİ

Önce Bebbe’nin ülkeden ayrılması, ardından Joseph’in ülkesine gidip geri gelmesi sonrası şimdi de Diallo takımının son iki antrenmanına çıkmadı.

A+A-

 

 

 

Bostancı Bağcıl’ın yabancı oyuncularından çektiği sıkıntılar bitmek bilmiyor. Önce Bebbe’nin ülkeden ayrılması, ardından Joseph’in ülkesine gidip geri gelmesi sonrası şimdi de Diallo takımının son iki antrenmanına çıkmadı. Diallo’nun neden böyle bir tavır takındığı ise merak konusu oldu

 

Telsim Süper Lig’in batı bölgesi takımı Bostancı Bağcıl’da yabancı sorunu bitmek bilmiyor. Bebbe’nin takımı terk etmesi, Joseph’in önce ülkesine kaçıp sonra tekrar geri gelmesinin ardından şimdi de Muhammed Diallo krizi baş gösterdi. Oyuncunun son iki idmana çıkmadığı öğrenildi. Teknik Direktör Ahmet Soğukpınar “Diallo’nun neden idmanlara katılmadığını bilmiyorum. Her halde aklında birşeyler var. Ancak bir an önce gelip çalışmalara başlamazsa takımdan gönderilecek” diye konuştu.

 

“YENİCAMİ MAÇINDAN PUAN ALMAK İSTİYORUZ”

Cumartesi günü oyanacak olan Yenicami Maçı ile ilgili olarak ise Ahmet Soğukpınar ellerinde bu maç için kısıtlı bir kadro olduğunu vurguladı. Joseph’in kart cezası bulunduğunu Diallo’nun problemli olduğunu ve Burak’ın da takımla birlikte olmadığını belirten Soğukpınar bu eksikliklere rağmen Yenicami maçından puan alarak yeni yıla mutlu girmek istediklerini söyledi. Soğukpınar son bir ayda iyi bir performans çizdiklerini ve son MTG maçında da güzel futbol oynadıklarını da belirterek “Bu güzel futbolu Yenicami maçında da sergilersek puan alabiliriz” diye konuştu.

 

KARANLIKTA KALDILAR

Yenicami hazırlıklarını kendi sahasında sürdürmek için dün akşam Yakup Özorun Stadı’na giden Bostancı Bağcıl takımı elektriklerin kesik olması sebebiyle idmanı karanlıkta yapmak zorunda kaldılar. Alınan bilgiye göre stadın elektrik faturasının Spor Dairesi tarafından ödeneceği ancak 15 günden beridir ödenmediği için elektriklerin kesildiği öğrenidi

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 645 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler