1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL’DA DAVULCU SESLERİ
BAĞCIL’DA DAVULCU SESLERİ

BAĞCIL’DA DAVULCU SESLERİ

Ahmet Soğukpınar’dan boşalan teknik adam koltuğuna birçok aday belirleyen Bostancı Bağcıl, Tolgay Davulcu ile büyük oranda anlaştı. Geçtiğimiz hafta sonu Tatlısu karşısında takımın sergilediği futbol ile olumlu sinyal veren Bostancı Bağcıl’da

A+A-

 

 

Teknik adam arayışlarını sürdüren Süper Lig’in batı temsilcilerinden Bostancı Bağcıl’da Toygar Davulcu ile görüşülmelerin devam ettiği ve teknik direktörlük görevinin büyük olasıkla Davulcu’ya verilmesinin düşünüldüğü öğrenildi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Ahmet Soğukpınar’dan boşalan teknik adam koltuğuna birçok aday belirleyen Bostancı Bağcıl, Tolgay Davulcu ile büyük oranda anlaştı.

Geçtiğimiz hafta sonu Tatlısu karşısında takımın sergilediği futbol ile olumlu sinyal veren Bostancı Bağcıl’da başkan Hasan Besim birkaç teknik direktör ile görüştüklerini açıklarken, yeşil-beyazlılarda Toygar Davulcu isminin ön plana çıktığı öğrenildi.

Besim “Teknik adam konusunda son olarak Toygar Davulcu ile bir görüşmemiz oldu. Görüşülen isimler arasında Bağcıl için en iyisi hangisi olacaksa o isimle yola devam edeceğiz” diye konuştu. Bostancı ekibinin Toygar Davulcu ile yapılan görüşmelerde olumlu sonuç aldığı ve teknik direktörlük görevinin büyük olasılıkla Davulcu’ya verileceği öğrenildi.

 

BESİM: “FUTBOLCULAR ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU”

 

Tatlısu karşısında güzel bir galibiyet elde ettiklerini söyleyen Besim “O maçtan önce futbolcular ile yaptığımız toplantılarda konuştuğumuz, onların insiyatif almalarıydı. Şu anda hak etmedikelri bir yerden kurtulmak için bireysel anlamda ellerini taşın altına koymaları gerektiğini söyledik, bunu da yaptılar. Futbolcumuz Ahmet Zaifoğlu, takımı iyi hazırladı” diye konuştu.

 

“GALİP GELECEĞİMİZE İNANIYORUM”

 

Hafta sonu oynayacakları Küçük Kaymaklı maçına da değinen Besim “Kaymaklı zorlu bir rakip. Ama tabi bizim de durumumuz henüz net değil. Dolayısıyla yerimizde oynayacağımız maçları play out dışında kalmak için kazanmak istiyoruz. Bu hafta ben galip geleceğimize inanıyorum. Çünkü bu kapasitemiz var. Maça kadar herhangi bir antrenör ile anlaşamazsak takımı yine futbolcumuz Ahmet Zaifoğlu hazırlayacak. Pazar günü de biz de ona yardımcı olup sahamıza galip geleceğimize inanıyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 827 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler