1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL’DA 3 İMZA
BAĞCIL’DA 3 İMZA

BAĞCIL’DA 3 İMZA

Telsim Süper Lig’in ilk devresinde yabancı oyuncular yönünde sıkıntılar yaşayan ve bir süredir ara transfer döneminde birkaç oyuncuyu denemeye alan Bostancı Bağcıl, dün futbol federasyonunda transferine karar verdiği futbolculara imza attırdı. Sezon

A+A-

 

 

Telsim Süper Lig’in ilk devresinde yabancı oyuncular yönünde sıkıntılar yaşayan ve bir süredir ara transfer döneminde birkaç oyuncuyu denemeye alan Bostancı Bağcıl, dün futbol federasyonunda transferine karar verdiği futbolculara imza attırdı. Sezon başında yaptığı Gustave Bebbe transferi ile dikkat çeken ancak lig esnasında bu oyuncunun adadan ayrılması sonrası sıkıntı yaşayan Bostancı Bağcıl, ara transfer dönemi içerisinde diğer yabancı oyuncusu Muhammed Diallo’yu da Gönyeli’ye vermişti.

 

SMART, KERİM VE YUSUF

Daha önce ülkemizde Küçük Kaymaklı forması giyen Nijeryalı futbolcu Smart’ı renklerine bağlayan Bağcıl, bir diğer Nijeryalı ve Türk vatandaşlığına geçmiş oyuncu Kerim Alsancak’ı kadrosuna dahil etti. Bostancı Bağcıl yerli transfer konusunda da Akçay’da forma giyen Yusuf Hacı Demirtaş’ı kadrosuna dahil etti. Dün Futbol Federasyonu’na gelen oyuncular kendilerini Bostancı Bağcıl futbolcusu yapan imzaları attılar.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1378 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler