1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL’A ÇAĞDAŞ BİNA
BAĞCIL’A ÇAĞDAŞ BİNA

BAĞCIL’A ÇAĞDAŞ BİNA

Telsim Süper Lig ekiplerinden Bostancı Bağcıl, yapımı tamamlanan yeni kulüp binasına kavuştu.

A+A-

 

 

Telsim Süper Lig ekiplerinden Bostancı Bağcıl, yapımı tamamlanan yeni kulüp binasına kavuştu. Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla tamamlanan çağdaş kulüp binası, geçtiğimiz akşam düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ün yanında Güzelyurt Milletvekili Mutlu Atasayan, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu tarafından açılışı gerçekleştirilen kulüp binası, herkes tarafından çok beğenildi.

 

“GÜZEL PROJELERİ DEĞERLENDİRMEYE HAZIRIZ”

Sinevizyon gösterisinin de yapıldığı gecede Bağcıl Kulübü Asbaşkanı Akın Cellatoğlu, Bağcıl Kulüp Başkanı Hasan Besim, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, birer konuşma gerçekleştirdiler. Gecede konuşan Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Bağcıl Spor Kulübü’nün gelmiş olduğu noktanın gerçekten gurur verici olduğunu, kısa bir süre içerisinde bu kadar başarılı olan bir kulübe böylesine çağdaş ve güzel bir bina kazandırmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Kapılarının ülke genelindeki tüm spor kulüplerine açık olduğunu da yineleyen Bakan Dürüst, kendilerine getirilecek olan tüm güzel projeleri değerlendirmeye hazır olduklarını da vurguladı. Bakan Dürüst, 2012 yılında spor alanında yapılan yatırımların, 1975’ten bugüne kadar geçen sürede en fazla yatırımın yapıldığı yıl olduğuna da dikkat çekti. Bağcıl’a gönül veren taraftarların da yoğun ilgi gösterdiği açılış etkinliği, “Zivaniya Gecesi”yle devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 443 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler