1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL TRANSFERE HIZ VERDİ
BAĞCIL TRANSFERE HIZ VERDİ

BAĞCIL TRANSFERE HIZ VERDİ

Süper Lig’in Batı temsilcilerinden Bostancı Bağcıl yeni futbol sezonu 25 Temmuz’da açacak. Bir aylık bir süre kendi tesislerinden çalışacak olan yeşil-beyazlılar, ağustos ayı sonunda ise Ankara Elmadağ’da kamp gerçekleştirmeyi planlıyor

A+A-

 

 

 

Yeni sezonu 25 Temmuz’da açacak olan Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Bostancı Bağcıl, kendi tesislerinde yapacağı çalışmaların ardından ağustos ayı sonunda Ankara Elmadağ’da kamp yapmayı planlıyor

 

Bağcıl, geçen sezon Gönyeli’de başarılı bir grafik ortaya koyan Faye ile anlaşmaya varırken, Yenicami’den Devrim İzge ve Kemal Uçaner ile Tufan Gencay’ı kadrolarına katmak için girişimlerini sürdürüyor

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig’in Batı temsilcilerinden Bostancı Bağcıl yeni futbol sezonu 25 Temmuz’da açacak.

Bir aylık bir süre kendi tesislerinden çalışacak olan yeşil-beyazlılar, ağustos ayı sonunda ise Ankara Elmadağ’da kamp gerçekleştirmeyi planlıyor.

 

FAYE TRANSFERİ TAMAM

 

Bostancı Bağcıl, geçen sezon Gönyeli’de oynayan İbrahim Faye ile anlaşma sağladı. Kırmızı-beyazlı forma altında geçen sezon başarılı bir grafik ortaya koyan Faye, Serdarlı’nın da gündeminde bulunuyordu.

Bu transferi açıklayan yeşil-beyazlıların teknik adamı Toygar Davulcu, takıma üç yerli ve bir de TC’li futbolcu transferi daha yapmayı düşündüklerini açıkladı.

Toygar Davulcu, İsmail ve Erdinç’in dışında tüm oyuncularla yeniden anlaştıklarını belirterek, serbest transfer hakkından yararlanmak için federasyona başvuran Uğur Esev ve Ahmet Zaifoğlu’nun da takımda kalacağını açıkladı.

 

“ÜÇ OYUNCU İLE ANLAŞTIK”

 

Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Toygar Davulcu, Yenicami’den Devrim İzge ve Kemal Uçaner ile Gençlik Gücü’nden Tufan Gencay’ı kadrolarına katmak istediklerini söyledi. Bu üç oyuncu ile de anlaştıklarını ifade eden Davulcu, kulüpleri ile görüşme halinde olduklarını ve uygun şartların oluşması durumunda transferleri gerçekleştireceklerini belirtti.

Kendi futbolcuları ile basında çıkan haberlere de değinen Toygar Davulcu, Yenicami’nin daha önceden Erbay’la ilgilendiğini, ancak bu transferin sonuçsuz kaldığını açıkladı.

Transfer gündeminde yer alan Jacques’ın da takımda kalacağını belirten Davulcu, Samory’den de memnun olduğunu ve TC’li bir oyuncu takıma katacaklarını, bu tercihlerini de orta sahadan yana kullanmak istediklerini ifade etti.

 

“HEDEF TRANSFERE BAĞLI”

 

Bağcıl Teknik Direktörü Toygar Davulcu, yeni sezon ile ilgili hedef belirlemek için henüz erken olduğunu ve yapılacak transferler sonrası bir hedef belirleyeceklerini açıklayarak, “Yine de Bostancı Bağcıl her zamanki gibi üst sıraları zorlayacak bir ekip olacaktır” dedi.

Kadronun şu an için Süper Lig için yeterli olmadığını ve ellerinde dar bir kadronun bulunduğunu ifade eden Davulcu, “Düşündüğümüz futbolcuları alırsak, hedefimiz ortaya çıkacaktır” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 530 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler