1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL TRANSFERDE ÇOK HIZLI
BAĞCIL TRANSFERDE ÇOK HIZLI

BAĞCIL TRANSFERDE ÇOK HIZLI

Jacques, Devrim ve Ali Duvarcı ile anlaşan Bostancı ekibinde, kadroda yer alan Diallo ve Joseph’in durumu, transferi düşünülen Stephan ile K.Kaymalı’nın eski futbolcusu Smart’la ilgili verilecek kararla netleşecek

A+A-

 

Jacques, Devrim ve Ali Duvarcı ile anlaşan Bostancı ekibinde, kadroda yer alan Diallo ve Joseph’in durumu, transferi düşünülen Stephan ile K.Kaymalı’nın eski futbolcusu Smart’la ilgili verilecek kararla netleşecek. Yeşil-beyazlılar ayrıca TC’li oyuncu Onur da denemeye alındı

 

Necmi BELGE

 

Telsim Süper Ligi’nin ikinci yarısına güçlü bir kadro ile girmek isteyen B.Bağcıl adeta yeniden yapılanıyor.

Bu bağlamda, YENİDÜZEN’e açıklamalarda bulunan Bostancı Bağcıl Kulübü Başkanı Hasan Besim, Derviş Kolcu’yu Mağusa Türk Gücü’ne, Behiç’i de Yenicami’ye verirken, Yenicami’den Devrim ile Mağusa Türk Gücü’nden golcü oyuncu Jacques’i kadrosuna dahil etti.

Küçük Kaymaklı’nın gözden çıkardığı kaleci Ali Duvarcı ile prensip anlaşmasına varan yeşil-beyazlıların bu oyuncuya 9 Ocak 2011 Pazartesi günü imza attırması bekleniyor.

 

DİALLO VE JOSEF’İN DURUMU

 

Bu arada, iki yabancı ve bir TC kontenjanı futbolcu için arayışlarını sürdüren B.Bağcıl, kadroda bulunan Muhammed Diallo ve Josef konusunda henüz kararını vermedi.

Küçük Kaymaklı’nın eski futbolcusu Smart ve Stephan’ın transferini düşünen yeşil-beyazlılar, yabancı oyuncularla ilgili kararı, teknik direktör Ahmet Soğukpınar’ın tercihi sonrasında verecek.

Bu futbolculardan Smart geçtiğimiz yıllarda K.Kaymaklı’da yer alırken, Kenyalı forvet Stephan hakkında da denemelerden sonra karar verilecek.  B.Bağcıl’ın ayrıca TC kontenjanı için İstanbul Tuzlaspor’dan önlibero Onur’u da dün denmeye aldığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 607 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler