1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAĞCIL KENDİNİ KUPADA SINAYACAK
BAĞCIL KENDİNİ KUPADA SINAYACAK

BAĞCIL KENDİNİ KUPADA SINAYACAK

Devre arasında ara transferde gelen ve giden futbolculardan sonra adeta yeniden yapılanan Bostancı Bağcıl’da Teknik Direktör Ahmet Soğukpınar yeni transferlerini ve devre arası çalışmalarını YENÜDÜZEN’e değerlendirdi. Soğukpınar, hedeflerinin

A+A-

 

 

 

 

Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Ahmet Soğukpınar transferleri ve devre arasını YENİDÜZEN’e değerlendirdi. Soğukpınar “Gidenler gitti,  gelenlerle yola devam edeceğiz” dedi. Lekfe ile oynayacakları kupa karşılaşmasında takımın gücünü sınayacaklarını sözlerine ekledi

 

Necmi Belge

 

Devre arasında ara transferde gelen ve giden futbolculardan sonra adeta yeniden yapılanan Bostancı Bağcıl’da Teknik Direktör Ahmet Soğukpınar yeni transferlerini ve devre arası çalışmalarını YENÜDÜZEN’e değerlendirdi. Soğukpınar,  hedeflerinin play-out dışında kalmak olduğunu e Federasyon Kupası’nda tur atlamak olduğunu söyledi. Devre arasında kamp yapamadıklarını anımsatan Soğukpınar, çalışmalarına Bostancı’da devam ettiklerini belirtti.

 

“YENİDEN YAPILANDIK”

 

Ara transferde giden ve gelen futbolcular ile adeta yeniden yapılandıklarını dile getiren Soğukpınar Derviş Kolcu, Behiç, Muhammed Diallo, Joseph, Burak ve Bebbe’nin takımdan ayrıldıklarını, Jacques, Devrim İzge, Smart, Samory, TC kontenjanından Nijerya asıllı Kerim ve Londra Türk Toplumu Ligi’nden Mustafa’yı kadrolarına dahil ettiklerini açıkladı.

Jacques ile Devrim’in iki hafta önce takıma katıldıklarını ve üç hazırlık maçında da yer aldıklarını ifade eden Soğukpınar, Smart ile Kerim’in bir hafta önce, Mustafa ile Samory’nin de dün çalışmalara katıldığını vurguladı.  

 

“FARKLI BİR VİZYONLA SAHAYA ÇIKACAĞIZ”

 

Soğukpınar son olarak, B.Bağcıl’ın ligin ikinci yarısında farklı bir vizyonla sahaya çıkacağını, takımın gücünü bu hafta sonu oynayacakları Federasyon Kupasında Lefke karşısında sınayacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1028 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler