1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAF'TA BAŞKAN BERBEROĞLU
BAFTA BAŞKAN BERBEROĞLU

BAF'TA BAŞKAN BERBEROĞLU

Baf Ülkü Yurdu genel kurulu geçmiş yılların aksine geniş bir katılımla gerçekleşti Tarihinde ilk kez İkinci Lig’de mücadele edecek olan futbolumuzun köklü kulüplerinden Baf Ülkü Yurdu’nda yapılan genel kurulda yeni başkan Sertel Berberoğl

A+A-

 

 

Baf Ülkü Yurdu genel kurulu geçmiş yılların aksine geniş bir katılımla gerçekleşti

  

Tarihinde ilk kez İkinci Lig’de mücadele edecek olan futbolumuzun köklü kulüplerinden Baf Ülkü Yurdu’nda yapılan genel kurulda yeni başkan Sertel Berberoğlu seçildi.

En eski kulüplerden olan Baf Ülkü Yurdu yapılan genel kurulla yeni başkanını seçti. Genel kurul geçmiş yılların aksine büyük bir katılımla gerçekleşti.

Bir dönem ligde fırtına gibi esen ve ard arda 4 yıl şampiyonluk yaşayan Baf Ülkü Yurdu son yıllarda yaşadığı ilgisizlik nedeniyle bu sezon ilk kez İkinci Lig’de mücadele edecek. Aldığı kötü sonuçlarla küme düşen Ülkü Yurdu geçtiğimiz akşam kulüp lokalinde genel kurulunu yaptı. Genel kurula eski başkanların yanında, eski sporcular ve kalabalık bir üye topluluğu da katıldı.

Genel kurul Osman İlter Zeki başkanlığında, Hasan Altınmakas ve Osman Uzun’dan oluşan Divan Kurulu’nun belirlenmesi ile başladı. Eski başkan Mehmet Kadri’nin faaliyet raporu ve mali raporu okuması ve genel kurulda aklanmasının ardından, başkanlık seçimi yapıldı. Genel Kurula tek aday olarak katılan Sertel Berberoğlu oy birliği ile başkanlığa seçildi.

Seçimin ardından bir konuşma yapan Berberoğlu hedeflerinin Baf Ülkü Yurdu’nu layık olduğu yere getirmek olduğunu belirtti. İkinci Lig’te misafir olduklarını söyleyen Berberoğlu, tüm camiaya birlik ve beraberlik çağrısı da yaptı.

 

YÖNETİM KURULU

 

Bu arada Sertel Berberoğlu başkanlığındaki yeni yönetimde Mustafa Ali Şefik, Özden Soğukpınar, Türel Özdaş, Mustafa  Momin, Ahmet Ertay, Osman  Uzun, Mehmet Kadri , Bertan Kara, Fikri  Orakçıoğlu, Hüseyin Orakçıoğlu, Tansel Güneralp, Orhan Başarı, Osman  Zeki,  Özdemir Özkut, Hasan Altınmakas, Volkan Onan, Serdar Çulluoğlu bulunuyor.

Denetleme Kurulu Ertan Ersoy ve Zihni Gürpınar’dan, Disiplin Kurulu ise Mehmet Albayrak ve Ramadan Erkiner’den oluşyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 637 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler