1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BAF KADERİ İLE BAŞ BAŞA
BAF KADERİ İLE BAŞ BAŞA

BAF KADERİ İLE BAŞ BAŞA

Ülkemizde ve özellikle batı bölgesinde hat safhaya ulaşan mali sıkıntılar nedeniyle insanların sadece elzem ihtiyaçlarını giderebilecek duruma gelmesi spor kulüplerini de vurdu

A+A-

 

 

 

 

Ülkemizde ve özellikle batı bölgesinde hat safhaya ulaşan mali sıkıntılar nedeniyle insanların sadece elzem ihtiyaçlarını giderebilecek duruma gelmesi spor kulüplerini de vurdu. Bunun  en taze örneğini yıllarca tüm Baf’lıların gururu olan Baf Ülkü Yurdu futbol takımında görebiliriz.

Son iki sezondur kulübe olan ilgisizlik nedeniyle başkan dahi bulmakta zorlanan Baf Ülkü Yurdu’nda kulüp başkanı Mehmet Kadri ve Mustafa Şefik de olmasa kulübe kilit vurulacaktı. Geçmişin bu çok güçlü kulübü geçtiğimiz yıl son anda tutunduğu Birinci Lig’e bu yıl liglerin bitimine 2 hafta kala veda etmek zorunda kalarak, gelecek sezon 2’nci ligde mücadele edecek.

Geçtiğimiz hafta Zafer Stadı’nda oynanan BÜY-Mormenekşe maçında tribünlerdeki bir görüntü aslında bu takımın niçin küme düştüğünün resmiydi. Tribünde BÜY genç takım sporcuları ve 3 – 5 seyirci haricinde, yanında hiç bir yönetici olmadan maçı izleyen yalnız başkan Mehmet Kadri vardı.

 

 

 

Bu haber toplam 404 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler