1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. B.BAĞCIL TEMPOYU ARTTIRIYOR
B.BAĞCIL TEMPOYU ARTTIRIYOR

B.BAĞCIL TEMPOYU ARTTIRIYOR

Bostancı Bağcıl, kampın ikinci gününde kuvvette devamlılık ve dar alanda oyun çalışması yaptı.

A+A-

 

 

Kamp çalışmalarını Bolu Gerede’de sürdüren Bostancı Bağcıl, kampın ikinci gününde kuvvette devamlılık ve dar alanda oyun çalışması yaptı. Teknik direktör Toygar Davulcu, kamp ortamından ve çalışmadan memnun

 

ABDULLAH ZAİFOĞLU – KTSYD - GEREDE

 

Yeni sezon için yurt dışı çalışmalarını Gerede’de sürdüren Bostancı Bağcıl,  kampın ikinci gününde sabah ve akşam olmak üzere iki antrenman yaptı. Antrenmanlara Nikolau’dan sonra Gine’den yelen yabancı futbolcu Bangura da katıldı. Şu anda kampta 3 yabancı oyuncu bulunuyor. Geçen yıl takımda olan Samorry ile birlikte Nikolau ve Bangoura takımla birlikte çalışıyorlar. Sabah gerçekleşen idmanda teknik adam Toygar Davulcu ve yardımcısı Derviş Kolcu nezaretinde daha çok kuvette dayanıklılık ve dar alanda oyun çalışıldı. Kaleciler Ahmet ve Yakup ise kaleci antrenörü Mustafa nezaretinde ayrı antreman yaptılar.

Öğlenden sonra yapılan antrenman daha çok taktik çalışma gerçekleştirildi. Antrenmanlar dışında kalan zamanlarda futbolcular kamp yaptıkları otelin hemen yanında bulunun göl kenarında gezintiler yaptılar.      

 

DAVULCU: “ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUM”

Bostancı Bağcıl teknik direktörü Toygar Davulcu kampın ikinci gününde takımın çalışmalarından memnun olduğunu belirterek “Buradaki çalışma ortamı çok düzel. İstediğimiz gibi çalışabileceğimiz sahalar var  ve günde iki idman yapıyoruz” dedi.

Davulcu “Henüz daha kampın ilk günleri olmasına rağmen futbolcuların çalışmalarından memnunum. Arzulu ve istekli olmaları beni sevindiriyor. İlerleyen günlerde çok daha iyi olacağız. Bugün kampımıza katılacak olan Türkiye’li oyuncunun da katılmasıyla yabancı oyuncular konusunda daha net bir karar vereceğiz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 359 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler