1. HABERLER

  2. SPOR

  3. B.Bağcıl lideri bekliyor
B.Bağcıl lideri bekliyor

B.Bağcıl lideri bekliyor

Yenicami ile karşılaşacak olan B.Bağcıl, geçtiğimiz hafta deplasmanda 3-2 kaybettikleri Doğan Türk Birliği maçı ile ilgili olarak, maçın orta hakemi Kerem Eran’ı eleştirdi.

A+A-

Necmi Belge

K-Pet Süper Liginde bu hafta kendi sahasında lider Yenicami ile karşılaşacak olan B.Bağcıl bu karşılaşmaya  çok önem verirken, geçtiğimiz hafta deplasmanda 3-2 kaybettikleri Doğan Türk Birliği maçı ile ilgili olarak, maçın orta hakemi Kerem Eran’ı eleştirdi.
B.Bağcıl Teknik Direktörü İltaç Karayel, Doğan Türk Birliği maçında iyi oynamalarına ve iki  gol atmalarına rağmen mağlup olduklarını dile getirirken, burada savunmada bireysel hatalar yapmalarının yanında hakemin verdiği dengesiz penaltıların rolünün büyük olduğunu iddia etti.
Bu karşılaşmada, Doğan Türk Birliği lehine verilen ikinci penaltı, ekranlardan da izlendiği gibi penaltı olmadığını iddia eden Karayel, buna karşın ikinci devrede kendi lehlerine  verilmeyen penalt ının penaltı olduğunu ve maçın neticesini etkilediğini vurguladı.
Karayel, K-Pet Süper Lig’de sona doğru gidilirken puanlara ihtiyaçları olduğu bir süreçte hakemlerin neticeye etki etmemesinin en büyük dilekleri olduğunu belirtti.

Karayel: “En az Yenicami kadar favoriyiz”
Bu hafta kendi sahalarında  16 puan farkla lider konumda bulunan Yenicami ile karşılacaklarını anımsatan Karayel, kendilerinin de şiddetle puana ihtiyaçları olduğunu  söyledi.
Karayel, kendi sahalarında oynayacakları bu karşılaşmada bu avantajlarını kullanmak istediklerini, bu karşılaşmada en az Yenicami kadar kendilerinin de  favori olduğunu iddia etti.
Bu tür maçlarda, futbolcuların maça motive olması için ekstra bir uğraşa ihtiyaçları olmadığını ifade eden Karayel, bu maçta futbolcularının patlama yapacağına inandığını belirtti.
Karayel son olarak, kendi söylemiyle derslerine  iyi hazırlanıp, bu maçtan üç punla çıkmayı deneyeceklerini, isteklerinin maçtan sonra hakemlerin hiç konuşulmaması olduğunu sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 949 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler