1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. B.BAĞCIL ARAYIŞTA
B.BAĞCIL ARAYIŞTA

B.BAĞCIL ARAYIŞTA

DUVARCI’DAN VAZGEÇİLDİ … Bostancı Bacğıl Teknik Direktörü Ahmet Soğukpınar, kaleci Ali Duvarcı’nın gündemlerinde olmadığını, kadroda bulunan Ahmet ve Yakup’un yeterli olduğunu söyledi

A+A-

 

 

DUVARCI’DAN VAZGEÇİLDİ … Bostancı Bacğıl Teknik Direktörü Ahmet Soğukpınar, kaleci Ali Duvarcı’nın gündemlerinde olmadığını, kadroda bulunan Ahmet ve Yakup’un yeterli olduğunu söyledi. Konu ile ilgili görüşlerini belirten Ali Duvarcı, kendisine şu an için herhangi bir teklif olmadığını dile getirdi

 

 

Necmi Belge

 

Bostancı Bağcıl’da yabancı ve TC kontenjanı arayışı devam ediyor. Bu bağlamda, bir süredir denemede olan Stephan’ın babasının ölmesinin ardından ülkesine dönmesi Bağcıl’ın planlarını alt üst etti. Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’in sorularını yanıtlayan Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Ahmet Soğukpınar, Stephan’ın gelememesi düşüncesi ile halen kadrolarında bulunan yabancı futbolcularından Joseph ile anlaşacaklarını ifade etti. Bu arada, TC kontenjanlarının boş olduğunu anımsatan Soğukpınar, bu konuda denedikleri Onur’u beğenmediklerini dile getirdi.

 

“DUVARCI GÜNDEMİMİZDE YOK”

B.Bağcıl’da bu gelişmeler devam ederken, bir süre önce medyaya yansıyan K.Kaymaklı’nın gözden çıkardığı kaleci Ali Duvarcı’nın gündemlerinde olmadığını açıklayan Soğukpınar, halen kadrolarında Ahmet Gardiyanoğlu ile Yakup’un bulunduğunu ve bu iki kalecinin yeterli olduğunu sözlerine ekledi.

 

DUVARCI: “TEKLİF YOK”

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız kaleci Ali Duvarcı, Bostancı Bağcıl’a transferinin olmadığını söyledi. Kendisine herhangi bir teklif olmadığını söyleyen Duvarcı, transfer teklifi gelmesi halinde kiralık olarak transfer olacağını, sezon sonunda da serbest transfer hakkını kullanacağını dile getirirken, Küçük Kaymaklı’da tekrar forma giymeyeceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 639 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler