1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AZİZA MUSTAFA ZADEH SALAMİS ANTİK TİYATRO’DA
AZİZA MUSTAFA ZADEH SALAMİS ANTİK TİYATRO’DA

AZİZA MUSTAFA ZADEH SALAMİS ANTİK TİYATRO’DA

Bu yıl da binlerce sanatseveri ağırladığı festival programına devam eden 16. Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali’nde bu akşam ünlü Caz Piyanisti Aziza Mustafa Zadeh konseri yapılıyor.

A+A-

 

 

Bu yıl da binlerce sanatseveri ağırladığı festival programına devam eden 16. Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali’nde bu akşam ünlü Caz Piyanisti Aziza Mustafa Zadeh konseri yapılıyor. Salamis Antik Tiyatro’da yarın saat 21:00’da sahneye çıkacak Aziza Mustafa Zadeh, onu yıllardır bekleyen Kıbrıslı hayranlarıyla buluşacak.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaya gelen, kendi etnik köklerini      klasik müzik ve cazla besleyebilen, sıradışı ve dikkate değer bir sese sahip sanatçı festival seyircisi için söyleyecek.

Gazimağusa Belediyesi’nin ülkemizde kültür sanatta marka haline gelen ve yıllardır dünyaca ünlü starları sanatseverler ile buluşturduğu Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali, 9 Temmuz’da Pagagnini konserinin ardından 11 Temmuz’da Flamenko’nun prensleri Los Vivancos’un muhteşem dans gösterileriyle sona erecek. Festival etkinliklerinin tümü Salamis Antik Tiyatro’da saat 21:00’da yapılıyor.

“Aziza Mustafa Zadeh Trio”, “Pagagnini” ve“Los Vivancos” etkinliklerinin biletleri 20 TL fiyatla, Lefkoşa, Mağusa ve Girne Deniz Plazalardan ve Gazimağusa Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden  alınabilir. Festival hakkında Gazimağusa Belediye Halkla İlişkiler Birimi’nin 366 09 54 numaralı telefonu ve http://www.magusa.org/festival isimli web sayfasından daha fazla bilgi edinilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 620 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler