1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AYTAÇ İLE YOLLAR AYRILDI
AYTAÇ İLE YOLLAR AYRILDI

AYTAÇ İLE YOLLAR AYRILDI

YENİDÜZEN Spor Servisi Gençlik Gücü’nde uzun süre yaşanan başkanlık krizinin ardından bu sorun geçtiğimiz akşam çözülmlenmiş ve camia ilerleyen günler adına olumlu bir adım atmıştı. Ancak dün yaşanan gelişmeler sonrası Teknik Direktör Bülent Ayt

A+A-

 

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Gençlik Gücü’nde uzun süre yaşanan başkanlık krizinin ardından bu sorun geçtiğimiz akşam çözülmlenmiş ve camia ilerleyen günler adına olumlu bir adım atmıştı. Ancak dün yaşanan gelişmeler sonrası Teknik Direktör Bülent Aytaç görevinden ayrıldı.

Ligin ilk haftasında Lefke’yi mağlup ederek iyi bir başlangıç yapan GG’de Teknik Direktör Bülent Aytaç’ın görevden ayrılmasının sebebi, yeni yönetim ile yapılan anlaşma görüşmeleri olduğu öğrenildi. Aytaç’ın her çalıştırdığı takımda var olan şartlarını kabul etmeyen GG yönetimi dün öğle saatlerinde deneyimli teknik adam ile yolları ayırma kararı aldı.

 

AYRILMA NEDENİ

Bülent Aytaç daha önce çalıştırdığı takımlarda 3 maddeyi şart koşuyor. İlk madde teknik ve taktik konularda tek yetkili Bülent Aytaç olacak. İkinci madde yönetim tek taraflı olarak sözleşmeyi fesh etmeyecek, karşılıklı yapılacak görüşmelerle sözleşme sonlanacak. Üçüncü madde ise tek taraflı fesih durumda 5 asgari ücret tazminat ödenmesi konusunda. Bu üç madde konusunda yönetimle yapılan görüşmeler sonrası sıkıntılar yaşanırken, Aytaç’ın son madde olan tazminattan GG için vazgeçmesine rağmen yönetim ile anlaşma sağlanamayınca görevden ayrıldı.

 

AYTAÇ TEŞEKKÜR ETTİ

Teknik Direktör Bülent Aytaç yaşanan gelişmeler sonrası yaptığı açıklamada bugüne kadar kendisine verilen desteğe ve ilgiye çok teşekkür ederken, yeni yönetime takıma ligde başarılar diledi.

 

 

 

Bu haber toplam 741 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler