1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AYTAÇ: HEDEF KALICI OLMAK
AYTAÇ: HEDEF KALICI OLMAK

AYTAÇ: HEDEF KALICI OLMAK

Süper Lig’e dönüş yapan Gençlik Gücü’nde teknik direktör Bülent Aytaç, yeni futbol sezonunda ligde kalmayı, ileriki sezonlarda da ilk 3 içerisinde yer almayı hedeflediklerini belirtti. Aytaç, özellikle 2012-2013 sezonu için genç ve dinamik ba

A+A-

 

 

Gençlik Gücü Teknik Direktörü Bülent Aytaç, yönetimle yaptığı görüşmede hedeflerini, yeni futbol sezonunda takımı ligde tutmak, ileriki sezonlarda da ilk 3 içerisinde yer almak olarak açıkladı

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig’e dönüş yapan Gençlik Gücü’nde teknik direktör Bülent Aytaç, yeni futbol sezonunda ligde kalmayı, ileriki sezonlarda da ilk 3 içerisinde yer almayı hedeflediklerini belirtti.

Aytaç, özellikle 2012-2013 sezonu için genç ve dinamik başkan ile yönetim kurulunun kendisini teklif sunduğunu ve kulübün Turgay Deniz, Mazhar Iqbal gibi GG’ye yıllardır hizmet veren kişilerle görüştüğünü aldığı olumlu sinyaller doğrultusunda görevi kabul ettiğini açıkladı.

 

“GÜVEN, GÖREVİ KABUL ETMEMDE ÖNEMLİ ETKEN”

 

Bülent Aytaç, yönetimin asansör takım olmamak, bu sezon Süper Lig’de kalıcı olmak, ve ileriki sezonlarda da ilk 3 içerisinde yer almak gibi hedefler belirlediğinin altını çizerek, “Yönetimin vizyonu benim için olumlu. Bu doğrultuda görevi kabul ettim. İstekli, arzulu bir yönetimimiz var. Çok istekli ve arzulu da bir teknik heyetle bu işi başaracağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Görevi kabul etmeden önce transferi ve bir haftalık kamp gibi yönetimden talebi bulunduğunu açıklayan Aytaç, “Beni en çok sevindiren yönetim kurulunun tümünün teknik adam olarak beni istemesiydi. Herkese güvenlerinden dolayı tek tek teşekkür ederim. Bu, paradan puldan önemli olan şeydir. Gençlik Gücü camiasının içerisinden gelen biri olarak kulübün ekonomik yapısını bozmadan çalışmalarımıza başlıyoruz” dedi.

 

“İKİ GANALI’YI İZLİYORUZ”

 

Yönetimden biri TC’li olmak üzere üç yabancı futbolcu istediğini ve bir yöneticinin de şu anda Gana’da iki yabancı oyuncuyu izlediğini söyleyen Aytaç, ada genelinde de 2 ya da 3 takviye yapacaklarını ifade etti.

Gençlik Gücü’nün Birinci Lig’den Süper Lig’e şampiyon olarak çıktığını hatırlatan başarılı teknik adam şöyle devam etti:

“Takımın iskeleti mevcuttur. Hedefimize varabilmek için bu iskeletin üzerine takviyeler yaparak, güçlü, koşan, dinamik bir takım yaratmak istiyoruz. Futbolcularımızın istekli çalışmaları ile bu hedefe günün sonunda ulaşır ve GG’yi layık olduğu yerlerde getiririz.”

Şu anda milli takım antrenörlüğü yapan Bülent Aytaç, önümüzdeki günlerde sporcu toplantısı yapacağını ve adada olmayacağı süre içerisinde oyuncuların salonda kuvvet çalışmalarında bulunacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 583 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler