1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AYIA NAPA'DA ÇATIŞMA
AYIA NAPADA ÇATIŞMA

AYIA NAPA'DA ÇATIŞMA

Ayia Napa’da, bir işadamının korumaları olan 5 güvenlik görevlisi, bugün sabaha karşı saat 03:30’da, kimliği belirsiz şahıslarca, silahla vurularak öldürüldü. Rum radyosunun haberine göre, üçü Rum, ikisinin de Romen olduğu belirtilen 5 güvenl

A+A-

 

 

 

 

Ayia Napa’da, bir işadamının korumaları olan 5 güvenlik görevlisi, bugün sabaha karşı saat 03:30’da, kimliği belirsiz şahıslarca, silahla vurularak öldürüldü.

Rum radyosunun haberine göre, üçü Rum, ikisinin de Romen olduğu belirtilen 5 güvenlik görevlisi, Ayia Napa meydanının arka tarafındaki çevre yolunda, karanlık bir bölgeye doğru ilerleyen bir araca müdahale etmek istedi.

Bu sırada, 5 güvenlik görevlisinin bulunduğu araca, kimliği belirsiz şahıslarca ateş açıldı. Kurşunlar, güvenlik görevlilerinin başlarına ve göğüslerine isabet etti.

Saldırının ardından güvenlik görevlilerinin kullandığı araç kontrolünü kaybederek yoldan çıktı ve park halindeki başka bir araca çarparak durdu. Güvenlik görevlilerinin aracının yakınlarında, 12 adet kovan bulunduğu da belirtiliyor.

Rum polisi, adli tıp uzmanlarıyla birlikte bölgede geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1625 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler