1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AYDOĞAN ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI
AYDOĞAN ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

AYDOĞAN ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

Geçtiğimiz sezon Yükselme 2.Lig C Grubu’nda şampiyon olan Aydoğan Spor Kulübü Akdoğan’da düzenlediği şampiyonluk balosunda sezonun yorgunluğunu attı

A+A-

 

 

 

Geçtiğimiz sezon Yükselme 2.Lig C Grubu’nda şampiyon olan Aydoğan Spor Kulübü Akdoğan’da düzenlediği şampiyonluk balosunda sezonun yorgunluğunu attı. Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ile Akdoğan Belediye Başkanı Adem Ademgil’in de hazır bulunduğu gecede Aydoğan Spor kulübü şampiyonluk kupasını da aldı.

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, gecede yaptığı konuşmada Akdoğan Özgürlük Stadyumu’nun ciddi bi tadilat içerisinde olduğunu ve eylüle kadar bu çalışmaların tamamlanacağını belirterek Bakanlığının kapılarının her zaman için kulüplere açık olduğunu belirtti. Dürüst, önümüzdeki yıl kulübün bütün malzemeleri ile birlikte altyapı malzemelerinin bakanlık tarafından karşılacağı müjdesini verdi. Bakan Dürüst, Aydoğan’ın şampiyonluğunu kutlarken önümüzdeki sezonlar için de başarılar diledi.

Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun da konuşmasında Meserya Bölgesinin geri kalkınma adına diğer bölgelere kıyasla geride kaldığına dikkat çekerek, KKTC devletinin gerek devletin varlığını gerek ise adaletini bu bölgelerdeki halkına da eşit hizmeti aynı değerde götürerek sağlayacağını söyledi. Atun, kulübün genç yönetimine de seslenerek “Bir kez şampiyonluk geldimi sürekli olarak aynı başaranın isteneceğini” hatırlattı ve yeni sezonda takıma başarılar diledi. Atun, başarının ve gençlere sahip çıkıldığı bir ortamda her şeyin en güzelinin de gerçekleşeceğini belirtti.

Akdoğan Belediye Başkanı Adem Ademgil ise konuşmasında Şampiyon takıma herkesin destek olması gerektiğini belirterek yeni sezonda başarılar diledi.

Aydoğan Spor Kulübü Başkanı Erkan Sökmez de konuşmasında kulübe destek veren herkese teşekkür ederek destekler olduğu sürece başarının da geleceğini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 505 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler